Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van?

Figyelt kérdés

A mai 11-15 éveseknek mi a jó abban, hogy már ilyenkor pasiznak meg csajoznak?

Én 13 éves fiú vagyok, de egyszerűen engem nem érdekelnek az ilyen párkapcsolatok. Engem egyszerűen irritál annak a látványa, hogy ilyen fiatalon olyanokat írnak ki különböző közösségi oldalakra, hogy életem végéig szeretni foglak meg minden.

De ha valakinek meg elmondom a véleményem erről azt mondja, hogy ez nálluk nem is így van,mert ők érettebbek a többieknél meg ők tényleg szeretik egymást stb.

Miért nem fogják fel, hogy nincs értelme?

Meg miért nem érdekelnek engem az ilyen hülyeségek? Engem a tanulás meg a sportolás jobban érdekel, de strébernek neveznek emiatt... Ez miért van?



2016. jún. 2. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért törődsz a többiekkel? Ha neked ez így jó, akkor fölösleges energiát beleölnöd ebbe a töprengésbe.
2016. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érettnek hiszik magukat, közben tök nevetségesek. Valószínűleg jobb híján ezzel akarnak tekintélyt szerezni, egy olyan dologgal ami amúgy természetes dolog, csak nem ebben az életkorban, mert úgyis szétmennek egy kis idő múlva.
2016. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert idióták. Ők azok a tipikus kamaszok akik meg akarják mutatni, hogy hú de nagyon felnőttek. Egy felnőtt embernek is komoly kihívás lehet ideális párkapcsolatot teremteni és megtartani, nemhogy egy gyereknek. Nagyon nagyon ritkán van olyan eset, ahol valaki ténylegesen ilyen fiatalon már megtalálja a párját.


Jól teszed, hogy nem érdekel. Először ismerd meg saját magad, fejleszd a tudásod és képességeid, azután pedig ráérsz megtalálni az igazit. Az ember személyisége a kamaszkor során amúgy is rengeteget változik, ahogy az értékrendje is, úgyhogy ilyen korban még instabil a legtöbb kapcsolat. Sőt. Igazából... ezek gyerekek. Komolyan, én se értem.

2016. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!