Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vége a 2 éves kapcsolatomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a 2 éves kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
megtudtam hogy a barátom az egyik lány osztálytársának írta : hogy ha mi nem vagyunk együtt nem hiányzok neki,ha meg nála vagyok akkor legalább nem unatkozik...elég kiábrándító volt ezt látni...voltak erre utaló jelek de nagyon félek hogy nem tudom túltenni magam.
2016. aug. 5. 19:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Pedig muszáj lesz túltenni magad rajta. Felejtős ez a pasi.
2016. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

dehogynem

csak fáj mert,te gy jóérzésű lány vagy

2016. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A kérdésedből ítélve még bőven tini kategória, szóval ne aggódj a jövő miatt. Tombolnak a hormonok, jönni fog még a nagy Ő.

Ennek a kapcsolatnak most vége, de fogd fel úgy, hogy ez egy következő kezdete.

2016. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
:'(
2016. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!