Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első szakításon mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szakításon mennyi idő alatt jutottál tovább?

Figyelt kérdés
Az első igazi kapcsolat utáni szakításra gondolok.
2015. nov. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

4 éves kapcsolatom volt, én hoztam meg a döntést.

Nem tudom, lehet hogy még túl sem jutottam rajta, de abban biztos vagyok, hogy így volt jó. Ellaposodott.

Előbb utóbb majd érkezik valaki az életembe, akire majd társként tekinthetek, szerethetem, gondoskodhatok róla. Ennyi.

22f

2015. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3,5 hónap.
2015. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 4,5 év után szakítottam az első igazi nagy szerelmemmel, bár előtte volt pár rövidebb kapcsolat, de ez azért más volt, együtt is laktunk 2 évig. 5 hónapja történ a szakítás, akkor elhitettem magammal, hogy totál jól vagyok, azóta volt pár futó kalandom is, meg játszottam a világnak a laza srácot.


De pár napja jutottam el oda, hogy mikor "archiváltam" a régi fotókat, közös koncertjegyeket, dolgozó férfi létemre elsírtam magam, pedig utoljára 10 évesen sírhattam :D

De most érzem úgy, hogy 100%-ig túljutottam rajta.


Szóval ha tényleg komoly kapcsolat volt, ne várd, hogy pár nap alatt elmúlik. De ugye egy jó filmnek is kell a méltó lezárás, nem lehet 2 perc alatt lezavarni :P

2015. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első komoly kapcsolatom után kellett egy év, hogy túljussak rajta. Talán kicsit több mint egy év. 24/N
2015. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!