Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti is izgatottak vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is izgatottak vagytok ha együtt alszotok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Főként mikor először alszik nálatok a lány vagy te nála. És tényleg olyan nehéz kibírni, hogy elsőre ne essetek egymásnak? Mennyi fér bele nektek, fiuk amikor még megálljt tudtok parancsolni?

2016. aug. 6. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Bár én lány vagyok, de valóban nehéz megállni. A legelején mindig sokkal nagyobb a tűz és a szenvedély, ráadásul kamaszkorban méginkább csak huncutok a hormonok, ezért ez is rátesz egy lapáttal. Ha elragadnak az érzelmek, hát tegyétek nyugodt szívvel, ha szeretitek egymást :) csak készüljetek fel... védekezés és esetleges bekészített törölköző, ha a lány még szűz. Legtöbb esetben ha elszakad a szűzhártya, akkor vérezni szokott.

Ha pedig nem akarjátok elragadtatni magatokat, akkor próbáljátok terelni a gondolatokat pl filmnézéssel. Mondjuk ha nagyon fűt a vágy, az sem feltétlenül segít :P

2016. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lányként szólnék hozzá. Szerintem az együtt alvásról nem egyből a szexnek kellene beugrania. Kedves első hozzászóló te még némelyik fiúnál is túlfűtöttebb vagy, de az is lehet hogy eddig csak ebben volt részed mivel nem voltál még igazán szerelmes és csak szex kapcsolatod volt. Én a barátommal majdnem fél évig úgy aludtam együtt hogy nem volt semmi. Kívántuk egymást és talán pont ezért volt egy varázsa. Kérdésre válaszolva, első együtt alvasnál mindketten izgultunk, de őszintén meg se fordult a fejünkben hogy akkor ott megtörténjen. A barátomnak meg ahogy éreztem nem kellett visszafognia magát mivel nem akart első este megkapni.
2016. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

#1: Ne magadból indulj már ki :)

Gondolom, te az a fajta lány vagy, akit 15-16 évesen már jól megdugtak néhányszor már az első együttalvásnál is. Ne fogd a hormonjaira, mert az mindenkinek van, és sok ember tud a hormonok felett "uralkodni". Ez inkább neveltetés, vérmérséklet és intelligencia kérdése....


Kérdező:

Igen, izgatott vagyok.

Nem, nem nehéz kibírni,hogy ne essünk egymásnak, nem állatos ösztönök uralkodnak rajtam,hanem az eszem.

2016. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Kibírnám. Az én részemről annyi lenne, hogy cirogatnám esetleg simogatnám a lányt (nem intim helyen) pl. film nézés közben. Én első alkalommal biztos nem akarnék többet. 17f
2016. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ket harom het kapcsolat utan aludtunk egyutt eloszor. Fel voltam keszulve hogy ha ugy alakul akkor tortenjen aminek tortennie kell, de ugy voltam vele nem azert akarom hogy velem aludjon hogy szex legyen hanem mert szeretem es vele akarok lenni. Szoval szexualis egyutlet bem tortent es igazabol nem is hianyzott.

21F es 17L

2016. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem miért kéne "kibírni". Szerintem alapvető része egy párkapcsolatnak a szex, és ha elég nagyok vagytok ott aludni, akkor szexelni is. Nálunk nem is volt kérdés, miután összejöttünk, amint alkalmunk volt rá lefeküdtünk, vele vesztettem el a szüzességem. És minden ottalvásnál van szex, este, reggel, van amikor többször is.

Tanuljuk már meg, két beleegyezési korhatáron (14, ha jól tudom) túl lévő ember között, közös beleegyezéssel, megfelelő védekezéssel a szex nem bűn. A szex alapvetően jó dolog. Ha mindketten kívánjátok, és mindkét fél élvezi, teljesen mindegy mit mond a szomszéd néni, az internetes fórum vagy egy kétezer éves könyv. 18L

2017. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha valakielmúlt 14 milyen szempontból ne lenne bűn?

Vallásos szempontból igenis bűn,ugyanis házasságon kívűl történt szóval nem értelek, hogy milyen szempontból ne lenne az.

2017. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vallásos szempontból lehet hogy bűn, de ateistaként nem érzem hogy egy általam nem vallott hit szabályainak meg kéne felelnem, úgyhogy nekem attól hogy házasság előtti a szex, nem lesz bűn
2017. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!