Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok valami tipp?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mate1697 kérdése:

Lányok valami tipp?

Figyelt kérdés

Már elég régóta nem igazán jön össze 1 lány sem, pedig bulizni is elszoktam járni,nem is szoktam bunkó lenni velük,legalábbis szerintem..:O néha ha mégis beszélgetnék 1lánnyal akkor max 1napig beszélgetünk és utána el is tűnik nem ír vissza,nem reagál nem tudom mi lehet a baj velem.:( Osztálytársammal voltam 1üt 5hónapig vele megtudtuk érteni egymást. De az ilyen bulizós ismerkedés nekem nem igazán jön össze :/

Tudnátok valami tanácsolni? :) már hiányozna 1 ölelés

:3 18/F



2016. aug. 8. 23:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát a legtöbb lány ilyen.Nagy tudásuk van ahhoz hogy kikerüljék a rendes pasikat.Bulizós helyeken meg igazából nem is lehet rendes lányt találni azt nyugodtan hanyagolhatod.Talán a környezetedből kéne ismerkedned mondjuk suliban ha látod hogy a haverjaid egy-két szabad lánnyal beszèlgetnek te is odamehetnél.De előbb utóbb ugyis találsz egy lányt valamilyen módon.Legtöbbször ugy a legkönnyebb ha nem erőlteted
2016. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
áhh suliba esélytelen 500ból max 50lány van. 1lány volt akibe nagyon szerelmes lettem, de megismertem a másik felét is és elég nagyot koppantam.. majd jönni fog számomra egy tökéletes vagyis reménykedek benne :)
2016. aug. 9. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem azért nem írnak vissza neked, mert untatod őket.
2016. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hiányzik egy ölelés? Járkálj free hugs -os táblával:')

Na jó

Viccet félre téve... szerintem előbb - utóbb találsz olyan lányt aki elnyeri a tetszésed és te is az övét:)

Csak győzd kivárni;)

16/L

2016. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem ha nem irnak neked, akkor nyugodtan irj neki. Lehet hogy azt varja hogy te irj, viszont ha nem ir vissza, akkor hagyd ne fecsereld ra az idod. Es ha a bulizos ismerkedes nem jon ossze akkor ne ott keresd mert az akkor nem annyira te vagy.

16/l

2016. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bulikon próbálj ismerkedni. Ha komolyabb kapcsolatot szeretnél akkor inkább máshol gondolkozz. Saját magamból indulok ki. Ha bulin ismerkedem fiúkkal abból sosem lesz rendes kapcsolat, nem olyan meghitt...lehet hogy mások szerint hülyeség de ez saját tapasztalat

16/L

2016. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted hol lehet a mai vilagban?:D
2016. aug. 10. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!