Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megismertem egy fiút!?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy megismertem egy fiút, interneten beszélünk lassan egy hónapja, es hát az a gond hogy ő 200 km-re lakik tőlem, nagyon tetszik a fiú, csak én nem szeretnék tavkapcsolatot, nem bírnám ki hogy ő olyan távol lenne tőlem.. A fiú egy kicsit idősebb is nálam, azt mondta hogy neki is nagyon tetszem, szóval kölcsönösa vonzalom de mégis mit csináljak én nem fogom kibírni:/ beszéltük is már hogy fogunk találkozni, de akkor is csak pár napról lenni szó, én minden nap szeretném látni.. Ja és hát arról ne is beszéljünk hogy a szuleim nem díjjazak hogy talalkozak vele, nem engedik hogy haza hozhassam, pedig nem tortene semmi komoly dolog, meg a kora se tetszik nekik.

Mit csinálják?


2016. aug. 11. 09:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat

*mit csináljak?

2016. aug. 11. 09:43
 2/5 anonim válasza:

mert hány évesek vagytok?

amúgy szerintem szakítsd meg a kapcsolatot. ezekből soha semmi jó nem jön ki. nekem is volt vagy 3-4 ilyenem. teljesen fülig szerelmes voltam a srácba de távol lakott. a távkapcsolat nekem se megy. szerintem ez csak egy múló "szeszély" most, már nem akarlak megbántani csak magamból kiindulva. először szar lesz tudom de nincs értelme a messzibe keresni ha nicns lehetőség fenntartani a kapcsolatot, keress fiút a közeledben :)

2016. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mintha csak a szüleimet hallanám..

De köszönöm a válaszodat.

2016. aug. 11. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok, ha pedig úgy hozza az élet hogy közelebb kerültök egymáshoz, akkor lehet belőle esetleg kapcsolat is. Ha csak ritkán tudtok találkozni hosszútávon rossz lesz mindkettőtöknek.
2016. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az a gond hogy nagyon ritkan tudnánk találkozni.
2016. aug. 11. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!