Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg csak barátkozni akart?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátkozni akart?

Figyelt kérdés
Egy fiúval május végén ismerkedtem meg, akkor még volt barátnője de ettől függetlenül nagyon sokat beszéltünk, majd pár hét múlva elhívott találkozni. Elmondta hogy szakított a barátnőjével(nem miattam már előbb is voltak problémáik). Nagyon jól éreztük magunkat együtt, továbbra is beszélgettünk, ha lemondtam egy találkozót valami miatt írta hogy nagyon sajnálja, mert szeretett volna látni, bemutatott a barátain,tehát azt hittem minden a lehető legjobb úton halad. Mind a kettőnknek sok programja volt a nyáron és július közepe táján kezdtek alábbhagyni az üzenetek. Azt hittem hogy csak a nyaralások miatt, de aztán mikor végre egy városban voltunk akkor se mondta hogy találkozzunk. Viszont július végén mikor egy fesztiválon voltunk akkor újra kereste a társaságomat, utána újra elkezdtünk beszélgetni, egészen addig még nem láttam facebookon hogy lett egy új barátnője. Nagyon rosszul esett, nem is írtam neki utána, de egy hét után írt hogy van e valami problémám. Leírtam neki őszintén mindent erre bocsánatot kért hogy ha csinálta valamit ami engem félrevezetett és mondta hogy ettől függetlenül szeretné ha barátok maradnánk és el is hívott találkozni.Nem értem hogy mért akarja fenntartani ezt a kapcsolatot, hogyha arra nem voltam elég jó hogy a barátnője legyek. És ha szerintem ha e miatt bocsánatot kért akkor ő is érezte hogy nem barátságnak indult. Vagy tévedek és csak én gondolom ennyire túl a dolgokat?
2016. aug. 12. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több vasat tartott a tűzben és amikor látta, hogy vannak lehetséges jelöltek lelépett előző barátnőjétől. Ezekután randizott a jelöltettek és kiválasztotta a számára legszimpatikusabbat. Ha továbbra is barátja maradsz néhány hónap múlva ismét ez lesz, találkozni akar veled és lehet téged fog választani néhány hónapig...nekem nem érné meg és lehet tévedek, de ez az én véleményem. 24F
2016. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szar, amikor visszanyal a fagyi, mi?
2016. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az első jól leírta, szakított, közben volt pár másik jelöltje, köztük te is, aztán összejött azzal akivel a legkönnyebb. Ezt mi betárazásnak szoktuk nevezni, te most be vagy tárazva, aztán ha legközelebb szakít akkor majd elővesz megint a raktárból, és lehet hogy téged választ.


Én viszont a helyedben nem várnék erre. Ne hagyd hogy játsszon veled. :)

19f

2016. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a kollégák véleményéhez. A jelek szerint csak időtöltésre kellettél és kellesz neki, de nem érdekled igazán. Úgy van veled, hogy ha rosszabb idők jönnek, akkor súlyos nőhiány esetén egy-két alkalomra jó lehetsz neki. Szakkifejezéssel élve talonban tart. Valószínűleg tudja, hogy tetszik neked.


A történet tanulsága az, hogy ha egy fiút komolyan érdekelsz, akkor legkésőbb 2-3 randi után kezdeményezni fog. Meg akar majd csókolni és azt akarja, hogy a barátnője legyél. Ha ez nem történik meg, akkor nincsenek veled komoly szándékai. Ha ehhez az elvhez tartod magad, akkor hamar ki tudod majd szűrni a hozzá hasonló srácokat és nem pazarolj el velük egy csomó időt.

2016. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!