Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem, hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

December végén ismertem meg,márciusig jártunk.

Sok fájdalmat okozott nekem,parancsolgatott,megakart változtatni, az önbizalmam is elvette ,ezért szakítottam vele.Utána még beszélgettem vele jó ideig.De ő már tovább lépett csajozik javában.Mikor ezt is megtudtam nagyon szomorú lettem.Hogyan szeressek ki belőle? Ha lehunyom a szemem azonnal ő jut eszembe.Sokat gondolok rá,hiányzik. Próbáltak hozzám közeledni mások,de nem tudtam rájuk nézni úgy mint ellenkező nemre,mert mindig az exem jutott eszembe. Hogyan felejtsem el? Hogyan szeressek ki belőle?



2016. aug. 8. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
19/L vagyok.
2016. aug. 8. 22:16
 2/4 anonim válasza:

Hát nem nagyon tudsz mit tenni.Az érzéseidnek nem tudsz parancsolni.Próbáld meg elfoglalni magad, sportolj.Úgy nem mindig rá fogsz gondolni.Ezen csak az idő segíthet.

Sok sikert!

2016. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

"Ha lehunyom a szemem azonnal ő jut eszembe"



Erre nem tudok mit mondani csak azt hogy OSTOBA vagy.

2016. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

December végén ismertem meg,márciusig jártunk


Ket honapot jartal vele, gyonyoru!! Es igy elcsavarta a fejed hogy neked o volt az ELETED szerelme. hihetetlen mennyi tyukeszu van a foldon

2016. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!