Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki segítség? Esetleg volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítség? Esetleg volt már valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés
Szóval :) kezdjük az elején. Barátnőmmel 7 hónapja voltunk együtt. Mikor megismerkedtünk majdnem depressziós volt és eléggé lesoványodott az exe miatt. A kapcsolatunk alatt visszahízott és még pár plusz kilót is sikerült felszednie aminek örült nagyon. Voltak problémák és sajnos engem nagyon elvakított az a bizonyos rózsaszín köd. Bár júliusig így is megvoltunk. Lement neki az érettségi, amire sokat készült, még május környékén minden rendbe volt, még éreztem is mintha visszajött volna valami a kapcsolatunkba. Majd júliusban bejelentette, hogy szünetet akar. Kicsit nehezen de belegyeztem. Azt mondta 2 hét elég lesz neki. Telt az idő eléggé keveset beszéltünk, aztán azt mondta legyünk csak barátok. Másnap lementem hozzá egy-két cuccomért. Azt mondta ne vigyem el őket mert folytatni akarja és így, hogy újra látott nem akarja, hogy vége legyen. Ment is így pár hétig... aztán kérdeztem, hogy mi legyen. Mindig csak a "majd" választ kaptam tőle.. Nagyon szenvedtem kb. az egész szünet alatt. A vége felé már teljesen kiábrándultam belőle, de valami kötődést éreztem felé. Bejelentettem hogy szakítani akarok, ő meg csak hajtogatta, hogy szeret meg stb. és vége lehet a szünetnek ha akarom de még várjunk, mert a baráti köréből többen mennek egyetemre és vannak még közös programok. Ezt eddig valahogy elfelejtette mondani, alapból nem is korlátoztam soha oda ment ahova akart. Eltelt egy hét. Azt mondta még ennyit várjunk. Aztán megint csak "majd". Nem értem az egészet mert teljesen eljátssza, hogy nem szeret aztán féltékenykedik mikor elmegyek a haverokkal bárhova.. Többször is letiltott faceről meg stb. hívogat és bőg, hogy ne menjek mert biztos megcsalom. mindig mondja, hogy nem bízik bennem meg minden pedig semmit nem tettem ellene. Most teljesen eljátssza a szerelmi bánatosat. face/insta bejegyzéseibe egyre több a szerelmi bánatos sz.ar és társai... Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?Esetleg tudna segíteni ?

2016. aug. 15. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat segíteni nem tudok. De nekem ebből az jött le, hogy ő sem tudja mit akar. Szerintem nem is lesz ebből már sok minden, jobb lenne mindkettőtöknek, ha szakítanátok, utána nem kell ezekkel a hülyeségekkel törődni, te pedig találsz majd egy értelmesebb lányt.
2016. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is nem tudja mit akar.

De amit az első írt azt gondold át!

2016. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a baj csak az, hogy valami még mindig húz hozzá... annyira sz.ar érzés.. pedig belegondolva semmi okom nincs vele lenni..
2016. aug. 15. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem aki letilt többször fészen, arra nem lehet mindig számítani,szóval nem is igazán vagy fontos neki. Egyébként szerintem fél, hogyha te nem szereted őt, akkor ő értéktelennek fogja érezni magát; de amúgy lehetséges az is, hogy ezeket a szüneteket azért kéri, hogy fél, hogy hanyagolna téged,és nem tudna eléggé rádfigyelni, ami viszont ellentmondásos azzal , hogy letiltott, szóval asszem, hogy most ő se tudja , hogy mit akar, de párkapcsolatot azt nem hinném, viszont barátként azért ott maradhatnál neki támogatni, mert én azt hiszem, hogy ő fontos neked, ő meg most viszont talán azt se tudja, hol áll a feje, szerintem lehet, hogy túl sokat agyal. Szóval barátként lehet, hogy szüksége lenne a támogatásodra, hogy időnként megkérdezzed , mi baj, miben tudnál neki segíteni, mert én asszem, hogy ő most valami miatt tökre össze van törve, talán párkapcsolatra ő most nem is "alkalmas", nem is képes, de legyél ott neki szerintem barátként, akinek kisírhatja a vállán magát, mert nekem azért úgy tűnik, eléggé ramatyul van, de ez az igen is meg nem is dolog ez nekem az én számomra nem lenne jó, ezt én nem bírnám elviselni, hogy egyszer kellek, egyszer nem , szóval én ezt így nem is nevezném, meg nem is tudnám elképzelni párkapcsolat szinten, hogy működne. De azt hiszem, szüksége lenne támogatásra, de ha már terhesnek érzed vele a dolgot, akkor hát nem kéne, hogy a te energiáid is rámenjenek az ő bánatára, szóval akkor viszont ritkítani kéne a vele való találkozásokat, hogyha már te is fáradtnak, leterheltnek éreznéd magad az ő problémáitól. Nem hoztunk le magunkkal olyan életfeladatot viszont, amit ne tudnánk megoldani, szóval lehet, hogy egy idő után őmaga is megbirkózik a dologgal, hát nemtom, tán csak kéne vki, akivel ki tudja beszélni a gondjait, de 100%-ig fullra megbízhat benne , plusz , privátban még mutatok valamit, ami hasznos lehet neki.
2016. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!