Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elsős korunk óta legjobb barátnők voltunk, egyikünk sem volt népszerű, nem akartak mások barátkozni velünk, így persze, hogy összekovácsolódtunk. Igazi barátnő, mindenben segített, amiben csak tudott, mindent megbeszéltünk, az évek alatt nagyon erős bizalom kialakult köztünk.


Viszont középsuli első évére sok minden változott. Én külső okok miatt nagyon zárkózott és depressziós lettem, ő pedig egyre nyitottabb az új emberek felé. Csak miatta mentem olyan osztályba, amilyenbe nem akartam, ezzel részben búcsút mondva az álmaimnak, média szak helyett gimnáziumi osztályba jelentkeztem, csak hogy vele lehessek továbbra is.


Szóval új osztály, idegen emberek, én magamba zárkóztam, ő pedig ismerkedett rendesen. Persze 9. év elején még egymás mellett ültünk, később jött az osztályfőnök ötlete, hogy sorsolással mindenki máshová ül, hogy jobban ismerkedjenek az emberek. Ő ekkor egy másik lány mellé kerül, szerencsére közel hozzám, a szomszédos padsorba, én pedig egy fiú mellé. Ahogy telt az idő, szépen eltávolodtunk egymástól, délutánonként ugyanúgy írtunk egymásnak, vagy felhívtuk egymást, de az iskolában hiába mentem oda, a másik lánnyal volt el, később már nem is mentem oda, szünetekben is végig meredten bámultam magam elé, és meg sem mozdultam. Ez így ment tanév végéig, ők közben annyira jó barátnők lettek, hogy kézen fogva sétáltak a folyosón, és ölelgették egymást. Az osztályból kivételesen odajöttek hozzám és kérdezték, hogy mi van köztük, én persze nem tudtam semmiről, nem is gondoltam rosszra. Ha odamentem hozzájuk megkérdezni, nem nagyon foglalkoztak velem.


Nyáron nem találkoztam vele, nem írtunk egymásnak, nem hívtuk fel egymást, semmi nem történt, és idén, 10. év elején ott tartunk, hogy reggel ha bejönnek (igen, együtt jönnek suliba is), köszönök nekik, nem köszönnek vissza, rám se néznek, nem szólnak hozzám, ha valami kérdésük van, amit én esetleg tudok, nem hozzám fordulnak, hanem mástól kérnek segítséget, egymás fenekét csapkodják, csikizik egymást, ott alszanak egymásnál, ez már eléggé félreérthető, vagy lehet, hogy nem is kell félreérteni. A múlt héten pedig az előttem ülő csajhoz mentek oda, ráültek az én padomra, és nekiálltak ölelkezni, közben néha rám is néztek...


Néha megkísérletezem, hogy oda megyek hozzájuk beszélgetni, de csak néznek rám, nem épp a legkedvesebb fejjel.

Fogalmam sincs mit tettem, vagy ők mit csinálnak, nem tudom mit tegyek, szeretnék újra beszélgetni vele, és megosztani mindent. Hogyan tudnám visszaszerezni?



2015. okt. 18. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom kizárni hogy leszbikusak.

Keress fel egy pszichológust akivel megbeszélheted a problémáidat, mert önértékelési zavarra utal a zárkozotság.


Ha nem mész szakemberez, akkor azt javaslom hívd fel egyik hétvégén a barátnődet és hívd el kajálni kettesben. Ha nem veszi fel akkor a suliba mond neki, hogy nagyon szeretnél vele négyszemközt beszélni egy finom pizza mellett, amit természetesen te állsz. Ha elment veled, akkor mond el milyen jó volt vele barátnak lenni, és nagyon sokat jelent számodra, és nagyon fáj hogy ezt csinálja veled. Beszéld át a problémáidat vele.

2015. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet, köszönöm a választ, megpróbálom. Legrosszabb esetben nem vesz észre, nem jön el, vagy hozza magával a barátnőjét.
2015. okt. 18. 16:59
 3/3 anonim válasza:
helo. én se zárom hogy leszbik mert ha igen akkor megérteném hogy csak ketten akarnak lenni. de ÉN szerintem inkább hagyd őket és próbálj barátkozni mással.ha nem is az osztalybol akkor mashonnan.menj el sporttolni ott nagyon sok uj baratod lehet. de ez mar a te dontesed. én szerintem nem éri meg megpróbalni vissza szerezni, inkább probald elerni azt az almot amit miatta félbe hagytál.
2017. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!