Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, ha félek egy esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha félek egy esetleges párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyszerű lányt, akivel úgy érzem, hogy több is lehetne, de félek egy lehetséges párkapcsolattól, holott már régóta erre vágyom. Ez normális? 17/F

2016. aug. 17. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a párkapcsolattól félsz, hanem attól, hogy valami hülyeséget csinálsz/béna leszel :) De minden fog magától jönni nem kell félni.
2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzs33 ***** válasza:

Hát...furcsák vagytok ti fiúk...

Legyetek már egy kicsit tökösebbek,merjetek lépni!Mert ha lecsapják a lányt a kezedről,akkor baszhatod.Én ezt mondhatom neked.Egy kicsit vállald fel a következményeket,és légy nagyfiú.Hidd el,segíteni fog.Növeld az önbizalmad.Amúgy meg ahogy észreveszem,manapság ez normális.

2016. aug. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a baj a fiúkkal, hogy az egyik fele teljesen önbizalom hiányos a másik fele meg teljesen elvan szállva magától. Nagyon kevés ember az aki megtalálta az aranyközépútat.
2016. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thehun012 válasza:
Sztem kezd el! Én is féltem először. Nem kell tőle félni. Többi az megy magától. Sok sikert!
2016. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!