Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fėlek egy párkapcsolattól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fėlek egy párkapcsolattól, egyben vágyom is rá?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,lassan 16..még nem volt barátom,első csókom,semmi..ha lett is volna,mindig megijedtem és ellent mondtam az érzelmeimnek.Viszont ahogy látom a sok fiatalt (normálisabb réteget) úgy én is vágyok egy kapcsolatra,de félek is tőle..ez normális? :o
2016. máj. 17. 18:37
 1/5 anonim válasza:
Természetes, bár a mai fiatalokat ismerve nem normális. Viszont nincs ezzel semmi baj, idővel minden kialakul. Ne aggódj!
2016. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Ha még nem állsz rá készen, akkor nem állsz.

15 évesen, majdnem 16..Húú vén vagy mint az országút.

De most komolyan gondoljál már bele milyen fiatal vagy

2016. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon tartozom a "mai fiatalok" korebe..nem cigizek,nem bulizok,nem pialok stb.. De szeretnek ugy szerelmes lennu,hogy viszonozzak is:) mert eddig mindig forditott eset volt..
2016. máj. 17. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz :/. Én is nagyon szeretnék és nekem is lett volna már lehetőségem, de félek tőle.. Én arra jutottam, hogy azért félek, mert nem szeretném megbánni a döntéssem.. Ez lehet hülyén hangzik fiú létemre :/. Szóval az első kapcsolatom legyen hosszú és ne pár hónapos.. Szerintem normális ez az érzésed :D Mert ha nem lenne az, akkor én se lennék normális :D.

16F

2016. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is veled egyidős vagyok kérdező és már régóta vágyom egy kapcsolatra, de ha néha jobban belegondolok, akkor rájövök, hogy még nagyon éretlen vagyok hozzá...
2016. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!