Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexkapcsolatban bemutat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatban bemutat a szüleinek az miért van?

Figyelt kérdés

Megmondta ,hogy csak szex van köztünk de mégis bemutat a barátainak,szüleinek ,baratnőként bánik velem majd bunkó lesz sokszor.

Mi lehet a fejében? Azt is megkérdezte h nekem mik a terveim.. Összezavar.

20 L a fiú 24


2016. júl. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő maga sem tudja mit akar.
2016. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gotland ***** válasza:
Ha a személy beszámítható agyilag, nem pedig labilis,és én pedig hiszek a tündérmesékben, akkor azt mondanám, hogy azért mutat be, hogy később ne terjedjen el rólad, hogy te szexkapcsolatban voltál egy férfival, tehát ne legyen rossz hírneved a településen. - Persze ez akkor áll meg, ha vannak tündérmesék, és egy városban laktok.
2016. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mellettem levo varosban lakik,de sokan ismerik őt itt is.

Nagyon zavaros.. Agyilag normalis,de nem ertem mit gondolhat ,eleve ő akarta ,hogy ne legyünk egy pár

2016. júl. 17. 23:01
 4/8 Gotland ***** válasza:
100%

Az is benne van a pakliban, hogy ciki lenne neki otthonra téged anélkül hazavinni, hogy nem hinnék azt, hogy ti egy pár vagytok. Együtt lenni pedig azért nem akar veled, mert így szabadon startolhat más nőkre is.


Ismerős a történeted, ismerősöm ugyanebben a helyzetben van, szóról szóra.

2016. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Megmutatja a családjának, kibe dugja a dákót.


20L

2016. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De miert kell igy bonyolitani.. Raadasul kijovok a csaladdal a fiuval meg plane olyan laza a hangulat koztunk o is mondja h jol erzi magat velem szexen kivul is a kemia is 110% os.. Akkor miert kell neki tobb nő:(
2016. júl. 17. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan dolgok fordulhatnak meg a fejében, hogy

- mivel jó a kémia, több is lehet belőle. Akkor meg miért ne ismerjék?

- itt fogunk szxelni. Ha esetleg valaki itt talál minket, akkor ne tegyen fel kérdést

- remélem ha esetleg vége lesz, maradunk barátok, akkor meg miért ne ismerjék meg a többiek?


A bunkóságát ezek mellett nem értem. Lehet, hogy kompenzál

2016. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
CSak azért mutat be, h ne kelljen az anyukájának meg az apukájának meg mindenkinek magyarázkodnia, h te ki vagy és mi van köztetek. Hogy szabadon hurcolhasson haza, ha meg akar kefélni. Nem kell túlgondolni. Így egyszerűbb. Neki.
2016. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!