Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy a francba értessem meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba értessem meg a szüleimmel, hogy nem volt semmilyen típusú szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Barátom nálunk aludt, este sokáig filmeztünk, és ott aludtunk el egymáshoz bújva(mindketten rendesen, pizsamában stb...) apu reggel kiakadt, mert ő nagyon vallásos, hogy hogy mertem ezt tenni stb... Pedig tényleg csak annyi, hogy este ott nyomott el minket az álom úgy hogy én hozzábújtam a barátomhoz.
2016. aug. 17. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond meg neki. Ha nem hisz neked akkor az az ő baja
2016. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem vágom mi köze a vallásnak bármi olyan dologhoz,nevetséges az ilyen ember,ha vallásos ne ezt tiltsa hanem mást értékeljen,pl azt hogy fontos vagy valakinek mert a szeretet fontos
2016. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát még mindig jobb mint hogyha a barátod nem tudná hogy jártok. Mint nekem.
2016. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha még szűz vagy, akkor vidd el apádat a nőgyógyászhoz és ő megmondja neki, hogy még szűz vagy, aztán nagyon szégyellje el magát, hogy vallásos létére ilyen helyzetbe kényszerít téged, mert képtelen bízni benned és hinni neked...
2016. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aztán üljetek le hármasban apáddal és a barátoddal megnézni a Mustang című török filmet és utána beszéljétek át, hogy kinek mi a véleménye róla...
2016. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!