Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítás után az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás után az exeddel újrakezdheted?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szakítottam a barátnőmmel. Vagyis ő velem, olyan indokkal hogy sok a veszekedés és hogy unalmas hogy féltékenykedem. Viszont nagyon gyönyörű volt az egész kapcsolat. Az utolsó pár honapban romlott meg. Állandó veszekedés és piszkálás régi elfeledett problémák felhozása. Viszont ugy váltunk el, hogy megkért arra, mivel nagyon szeret, hogy maradjak a közelében. Nagyon sokat írogat, és ugy érzi hogy kellek neki a közelébe. Ha esetleg megtapasztalná hogy milyen nélkülem és esetleg csalódna mert nem azt kapja amit eddig tőlem akkor visszajönne? Lányok segítsetek... ;)

2016. aug. 18. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ő már csak barátként tart. És általában újrakezdeni nem nagyon szokott menni. Személyes tapasztalat.
2016. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy első voltam neki... És nagyon mélynyomot hagytam benne (nem kell félreérteni) Elmondtam neki hogy megoldanám a problémat.. Sokat voltunk egybenőve és mindig piszkáltuk emiatt. Az megoldás lenne ha ujra visszatalál teret adnék neki?? Mert valamiért Maga mellett akar tudni... Bármit megtennék érte...
2016. aug. 18. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A féltékenységgel kezdjél valamit, az nagyon sok kapcsolatot megront és semmire se jó! Olvass utána ettől a lánytól függetlenül is, a saját érdekedben!
2016. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy is van... döglött kutya már nem fog ugatni?
2016. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen eléggé féltékeny vagyok... Ezen többször is akartam változtatni...


Döglött kutya jó példa ez igaz.

2016. aug. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!