Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

BOCSI A TEJEDELEMÉRT, ha van időd olvasd el.

Sziasztok. 18 éves vagyok. A barátommal 2 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Fél éve a kapcsolatunk megromlott kissé és egy másik lánnyal beszélgetett amit titkolt előlem. Kitörölte az üzeneteit stb. A lány egy óvodás társam volt, akivel jóban voltunk, nagyon eddig az esetig hiszen ő is titkolta. Majdnem szakítottunk, és én erre csak akkor jöttem rá mikor megláttam a telefonban levő megmaradt üzeneteket. Semmi "szeretlek" stb nem volt köztük...remélem. Főként rólam beszélgettek, és azt sem tudtam h bejött a lánynak a párom csak később tudtam meg. A párom elmondása alapján válságosnak érezte a kapcsolatunkat és imponált hogy egy másik lány feligyel rá. Ez az eset történte után 1 héttel majdnem sírva jött hogy nem akar szakítani. A lánnyal nem beszélek. Nem mentünk szét és azóta nem nézett más lányra. Mindig elmondja mennyire szeret és milyen boldog velem. Én is szeretem, nem akarom elveszíteni de valahogy rendszeresen eszembe jut, ami akkor történt. Mi van ha találkoztak stb (nemhinném) mit tegyek, hogy túl tegyem magam ezen a lassan "régi" sztorin? Köszönöm, ha végigolvastad és válaszolsz! 18/L



2016. aug. 18. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy mit tehetnél. Mert ha eddig nem felejtetted el és mindig eszedbe jut akkor...próbálj ne arra az esetre gondolni mást nem tudok mondani vagyis irni..

az a lényeg hogy bizz a barátodban..

2016. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál, és várom a többi választ
2016. aug. 18. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, most irtad ki, en is csak most olvasom, de hasonlo helyzetben vagyok en is tisztara. Mar tobb mint 1 eve h. lattam parom telojaba mas lanytol uzit, es tudom is irogattak egymasnak, de semmi nincs koztuk, azt is tudom. Csak egyszeruen nemtudom elfelejteni az ugyet, nem megy ki a lany a fejembol. Probalom, es megsem. Mert ha nem lattam volna az uzit, ha nem hallottam volna h. egyutt beszelnek a telefonban, nvetgelnek egyutt, akkor masabb lenne. De mindent sajat szememmel lattam, es a telefonbeszelgetesuk is mellettem zajlott. Nem tudom en sem kiverni a felembol. Epp a mai reggelen is emiatt ment el szo es puszi nelkul, mert hivtak telon es nem valaszoilt.
2016. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. en sem olvastam olyan uziket h. szeretlek vagy ehhez hasonlot. Csak megis nagyon zavar h. egyutt olyan jokat rohognek igy a telefonban. Talan taliznak is amikor nem egyutt megyunk el itthonrol. Mindennapos tema a fejemben, es ez engem zavar es szomoruva tesz.
2016. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló. Sorstárs vagy, hiszen aki nem érzi át, nem tudhatja, hogy mennyire patt helyzet. Ha gondolod írj egy üzenetet, és írhatsz bővebben erről.

Az én esetemben nem hiszem, hogy találkoztak, de egyszer mikor egy társaságban voltunk a párom szépen fogalmazva is leszart...

Fel a fejjel neked is!

2016. aug. 18. 17:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mi nár ezt többször megbeszéltük.
2016. aug. 18. 17:35
 7/8 Adelll ***** válasza:
Onmagadban is elbizonytalanodsz.. Hogy eleg vagy e neki vagy megsem ha ugy erzi h mas lannyal kell beszelgetni de ez hulyeseg. Bizz magadba. Teged szeret. Neha vannak hullamvolgyek. Igy erezte egy kicsit massal is kell beszelnie. Vele biztos konnyeden el tudod beszelni es elfelejthette a bajokat mert gondolom veled akkor eleg veszult volt a helyzet. De mivel semmi nem tortent igy nem az volt h mast valasztott helyetted. Teljesen megertem h rosszul esett. De ha szereted es o is teged akkor lepj tul ezen.
2016. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztató választ! Talán igazad lehet!
2016. aug. 19. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!