Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párommal gondok vannak, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal gondok vannak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal több mint másfél éve vagyunk együtt. Egy évig tök jól megvoltunk. A szüleivel nagyon jóba vagyok annyira hogy a kishugára is egyedül hagynak. Az összes rokonával találkoztam már. Nem rég érkeztünk haza egy németországi nyaralásból az apukájánál voltunk. 2-3 hónapja néha eltelik 2-3 nap hogy ne veszekednénk. Féléve szedek fogamzásgátlót és olyan 4 hónapja már alig kívánom a szexet. Persze nem csak ez a baj. Zavarja hogy beszélgetek az osztálytársaimmal egy facebook csoportba egy két szót. Nem enged el a barátnőimmel este csavarogni. Most költözik N.o-ba tanulni,dolgozni fog a "jövőnkért". Annyira tehetetlen vagyok mivan ha ő az igazi és elengedem??? Vagy egyeltalán mit csináljak, legyen vége vagy sem?

2016. aug. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Megprobalhatjatok, ismerek olyat akinek ugyanigy sikerult mara mar hazassagot osszehozni.

En mikor kijottem 1ev 2 honaposak voltunk bnommel, szinten nemetorszagba. O otthon maradt, talalkozgattunk 2 hetente semmibaj nemvolt, egyszer valami tortent vele, es leszart egesz nap. Ma mar szakitottunk, masfel evig birtuk, osszesen 4 honapot h egyutt megis kulon.


Nem ajanlom, hogy kezdjezek bele, ez csak egy nagyon eros kapcsolattal sikerulhet.


A szex miatt meg ne aggodj, nekem sincs hozza mindig kedvem, szerintem ez termeszetes ha nem ilyen szex gep az ember.


19/f

2016. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:

Beszélj vele.

16/L

2016. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A parod is izgul, mi lesz mad ha kimegy, mi lesz vele ott, mi lesz veled itt, az is lehet, hogy valaki nyomja bele a gyanakvast, hogy majd megcsalod ha nem lesz itthon. Javaslom kezdj el te is tanulni nemetul, nezz a neten at munkat abban a varosban ha mar beszelsz, es talan terjetek at ovszerre, mert lehet, hogy a tablettak miatt nem kivanod az egyuttletet. Probalj mielobb kimenni a baratod utan!
2016. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele
2016. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!