Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikortol vagyunk egyutt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol vagyunk egyutt?

Figyelt kérdés

Ha mar rendszeresem talalkozunk es meg is szoktuk olelni egymasr sot neha csokolozunk az mar jarasnak szamit?

Ki kell legyen mondva, hogy egyutt vagyunk?

Es ha nem akkor mi az a pont amikor jarunk?



2016. aug. 19. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Kicsim te vagy az?:o Hát mondjuk ki akkor JÁRUNK! Mindenki látta tehát igaz!:D


Jézusom régen az emberek saját maguk tapasztalták ki ezeket a dolgokat, manapság meg már minden egyes testrészhez útmutató kell az embereknek, vagy minden egyes élethelyzethez tanács kell.. Találd fel magad, ahogy érzitek..


Véleményem szerint attól a ponttól nevezhető egy kapcsolat járásnak amikor az ötödik gyerek megszületik!;) Nos tessék egy vélemény:D

2016. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg kell beszélni:D 17/L
2016. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már felnőtt korosztály vagyok.

Az hogy jártok e nem annyira a külsőségektől függ elsősorban.

Ezt belülröl kell éreznetek. Az összetartozast.

Barátnőm és a pasija egy idő utan érezték több ez mint barátság. Távkapcsi. Utána találkoztak csak hogy kimondták összetartoznak.

Ök megtudták beszélni.

Szeretik egymást, felelősséget vállalnak egymásért.

Tehát itt nem az számitott hogy csok, vagy bármi testi dolog lett volna.

2016. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mikortol vereznikezd a farkad
2016. aug. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!