Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el egy pasi érdeklődése a lány iránt ha összejött vele?

Figyelt kérdés

Fél évig irogatott, mindenemet kedvelte face-en, könyörgött hogy járjunk.

Mindig azzal jött hogy titokban, mert az excsaja meg fogja veretni ha mással jár (pedig 1 éve már hogy szakítottak) meg piszkálni fog engem is.

De én közöltem hogy vagy vállal nyíltan, vagy hagyjon békén.

Erre kirakta hogy kapcsolatban van velem, de azóta nem kedveli semmimet, kevesebbet ír, kevesebbet is találkozunk :S

és sokszor olyan unott fejjel ül csak, mintha már nem is érdekelném... még szex sem volt hogy azt mondhatnám, na csak arra kellettem.

3 hete "járunk" de egyre inkább azt hiszem csak én járNÉK, neki meg addig voltam izgalmas, amíg kérettem magam.

De akkor miért nem mondta azt hogy bocs, akkor hanyagollak?


2013. febr. 22. 22:11
 1/8 ASOT ***** válasza:
Már biztosnak érzi a talajt a lába alatt...
2013. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért ne vegyük ezt általános szabálynak :)
2013. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ki beszélt általánosságról, azért részleteztem mert egy ilyen szitura vagyok kíváncsi
2013. febr. 22. 22:16
 4/8 ASOT ***** válasza:
Ő ilyen, ki tudja...lehet már nem vagy neki elég érdekes, vagy rádunt vagy csak eddig ő tepert és várja h tegyél valamit, de az is lehet h szeret téged és örül neked de minek vigye túlzásba?? minek is vinné?
2013. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

annak, hogy elhagyom a búbánatosba ha nem mutatja ki, akárhogy is szeretem.

nekem olyan kell, akiről tudom hogy szeret és nem csak szórakozik

2013. febr. 22. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor ezt mondd el neki is..
2013. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fél évig tepernél egy srácra, és végre "megszereznéd a mondjuk úgy trófeát", tehát sikerülne összejönni vele (nem dugni...), akkor te nem akarnál végre leállni, megnyugodni, és élvezni, hogy együtt vagytok? Vagy mit vársz, hogy megállás nélkül csak veled foglalkozzon?
2013. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem. azt várom el hogy egy hangyányit is éreztesse hogy nem unalomból ül ott

mert néha úgy érzem mintha kényszer lenne neki.

nehogy azt hidd hogy annyit lógok rajta, kb. 3-4 naponta találkozunk és nem hívom, csak egyszer egy nap.

2013. febr. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!