Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ilyen lányokkal ismerkedni: természetes külsejű, testét eltakaró, hűségesek, kevés párja volt, egészségesen él, kulturált és intelligens, a belső fontosabb neki, és van érdeklődése, világszemlélete?

Figyelt kérdés
Magyarul a mai lányok többségének az ellentéte? Tudom, hogy ez sok elvárás, meg változik a világ, de akkor sem bírom a modern lányokat.

2013. jan. 3. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor én kiestem a rostádból...:)nahát, de kár....:D

hogy hol??? Valami zárdában !!!!

2013. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ami biztos ne a plázákban, meg szórakozó helyen ismerkedj...próbálj meg természetes közökben mozogni :)
2013. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyan lány nem létezik, akinek a belső fontosabb. Aki a többi feltételednek megfelelne, az meg már rég foglalt mind.
2013. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hunter92 ***** válasza:
100%
Ne keresd! Nem kell ahhoz zárdába menni, akadnak még ilyen értékes lányok a nagyvilágban. Ha tényleg egy ilyen lányra van szükséged, akkor majd csak eléd sodorja az élet. 2 éve egy lány barátom elhozta a barátnőjét egy buliba, aki nagyjából megfelel a jellemzésednek. Nemhogy kevés párja volt, előttem még egy randit sem tudott kicsikarni belőle egy pasi sem (19 éves, bár akkor még csak 17 volt). Már akkor is felkeltette az érdeklődésemet, de akkoriban még egy másik csajba voltam belezúgva. Kicsivel több, mint egy hónapja komolyan eldöntöttem, hogy nekem ez a lány kell. Össze is jöttünk, holnap leszünk egy hónaposak. Ez alatt az egy hónap alatt többet kaptam tőle, mint az előző barátnőmtől összesen. Szóval szerintem megéri várni egy ilyen lányra. És tényleg bárhol összefuthatsz vele. Mondom én egy viszonylag lepukkant szórakozóhelyen ismertem meg ezt a lányt, akkor ment el életében először bulizni (azóta se sokszor volt).
2013. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ázsiában, illetve a Közel-Keleten. Utóbbiak viszont eléggé bigott vallásosak.
2013. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A.Romanov ***** válasza:
könyvtár ;)
2013. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Testét eltakaró? XD
2013. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!