Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti titkoltok valamit a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti titkoltok valamit a párotok elől? Ha igen mit? Tervezitek elmondani?

Figyelt kérdés

Én igen. Mielőtt összejöttünk volna, egy nappal előtte smároltam egy idegennel. Akkor már alakultunk de nem volt kimondva semmi. Nem tudom elmondjam e neki, vagy megcsalásnam számít e egyáltalán.

18/L


2016. aug. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Én csak titkoltam


Közel egy év után mondtam el hogy mért lett vége az előző kapcsolatomnak.


Féltem mit reagálna rá mert nagyon nem lett szép a befejezés.😢


14/l

2016. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
ne mondd el, lényegtelen, nem kell róla tudnia
2016. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én titkoltam a volt barátnőm elől egy esetet. Amikor már együtt voltunk 2 hónapja, ő elment külföldre pár hétre, én meg elmentem így egyedül egy haverom 18. szülinapi bulijára. Elég sokat ittam (amit ha velem volt a barátnőm, sosem engedtem meg magamnak), annyira hogy nem is emlékszem sok részletre az estéből, és bizony az egyik elég szép lánnyal, akivel jó haverok is voltunk azelőtt, hosszan csókolóztam. Ezt szerencsére csak a legjobb barátom látta, aki azonnal hátba is vágott, akkor észhez tértem. A csaj szintén kapcsolatban volt, úgyhogy mindkettőnknek jobb volt, ha ez titok marad, a legjobb barátom meg nyilván tartotta a száját, de nagyon sokáig szégyelltem magam emiatt. Végül pár hónapra rá elmondtam a dolgot, nem lett belőle nagy dráma, de úgysem tartott már sokáig a kapcsolatunk. 19f
2016. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú, de gáz vagy.. :)


Nem, nem titkolok semmit.

2016. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisebb-nagyobb titkai mindenkinek vannak és egy kis magánszféra sem árt. Na, nem a megcsalásra gondolok, az gusztustalan.

Én pl sosem mesélnék neki az előző kapcsolatomról, mert rémesen kihasználtnak és butának érzem magam miatta.

De szerintem ami veled történt azt nem kell elmondanod. Viszont titkolnod sem. Ha ne adj' isten szóba kerül akkor el kéne mondanod, de amúgy nem sok értelme lenne.

Még előtte volt, nem jelentett semmit. Ha azóta hűséges vagy, akkor maradjon is így :)

2016. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!