Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kopptasam le a barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kopptasam le a barátomat? Továbbiak lent😀

Figyelt kérdés

A barátommal 2és fél hónapja ismerkedtünk meg előtte már ismertük egymást látásból. Nagyon megkedveltük egymást és találkoztunk is de barátnőmnek nem tetszett mert neki nem szimpatikus, szerinte nem hozzám való

És nekem nagyon de nagyon fontos a barátságom mert legjobb barátnőmről van szó, és hogy mondjam meg finoman a fiúnak hogy nem szeretném ezt a dolgot tovább folytatni?


2016. aug. 21. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagytok együtt még olyan sok ideje... mond meg neki, hogy nem fog menni és ennyi. Annyira mély sebet nem okoz benne.
2016. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Tudom hogy nem ez volt a kérdés, de hogyha tényleg a legjobb barátnőd akkor miért nem örül neki hogy te valakivel boldog vagy együtt? Miért kell mindenáron azt a látszatot keltenie hogy neki nem jön be a barátod? :s
2016. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd féltékeny, mert neked van valakid. Egyébként meg nem is szereted a srácod, hagyd csak el úgy ahogy akarod, hogy minél előbb legyen neki valaki más, aki igazán szereti, nem úgy mint te.
2016. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak jobban fog járni a srác ha elhagyod,egy ilyen "lány" mellett mint te csak szenvedés lenne neki..Ha tényleg szeretnéd nem foglalkoznál más véleményével.Szánalmas vagy kiscsaj
2016. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mond a srácnak, hogy "zúzzá e söréé köccssög, és ne gyere vissza". Finom szakítás viszont nincs.. Ez olyan mintha azt kérdeznéd melyik oldalról üssem meg kalapáccsal a srácot, hogy ne fájjon neki?
2016. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem miert vagytok ilyen gyerekesek...
2016. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egyébként szinte biztos, hogy a barátnőd irigyel csak téged, hogy neked van, neki nincs:D És perszeeeee hogy ilyen módon próbál téged zsarolni, hogy szakíts vele ribi, vagy köztünk mindennek vége!! Ilyen barát nincs, ez nem barát, ez egy vicc:D
2016. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ott szegény srácot, azzal csak jobbat teszel neki, nehogy még jobban belészeressen egy ilyen gonosz, számító prostiba, mint te
2016. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én nekem ha ilyen barátom lenne, biztos hogy arcon verném, és elküldeném a búsba amúgy:D Mi az hogy nem enged meg nekem dolgot, azzal zsarolva, hogy nem leszünk haverok..:D Te meg miért vagy ilyen kis naiv, ki neked az a lány? Kit érdekel az a lány? durcizzon magának..
2016. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a legjobb barátnőd akkor elfogadná hogy vele vagy és nem beszélne le róla.
2016. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!