Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kopptasam le a barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kopptasam le a barátomat? Továbbiak lent😀

Figyelt kérdés

A barátommal 2és fél hónapja ismerkedtünk meg előtte már ismertük egymást látásból. Nagyon megkedveltük egymást és találkoztunk is de barátnőmnek nem tetszett mert neki nem szimpatikus, szerinte nem hozzám való

És nekem nagyon de nagyon fontos a barátságom mert legjobb barátnőmről van szó, és hogy mondjam meg finoman a fiúnak hogy nem szeretném ezt a dolgot tovább folytatni?


2016. aug. 21. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Debadass vagy🙊🙊
2016. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szánalmas
2016. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátnő nem barátnő:( Szerintem az a baja hogy elhanyagoltad a fiú miatt.. Vagy egyszerűen féltékeny:O Nehogy már azért szakíts egy fiúval mert a barátnőd azt mondta:D Ha mégis megteszed akkor az egy nagyon gyerekes lépés:(( Ha jól tudom 2 emberről szól egy kapcsolat és abban a barátnőd nincs benne...
2016. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A barátnőd mondja meg neked hogy mit csináljál😱😱😂


Hát ne légy hülye csak egyszer lehet barátod (csak viccelek) 😂


De tényleg ne hagyd ott azt a fiúkát 😁 amúgy hány éves vagy?


17F

2016. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy életképtelen?


Miért a barátnőd mondja meg, és szabja meg, hogy mit csinálj? Ha azt akarja, hogy lökd a szomszédod vonat alá, mert ellopta a kertből a törpéjüket, megteszed?


Amúgy ezt mondjad a srácnak: "ne haragudj, el kell hagyjalak téged, mert az állítólagos legjobb barinőm irigy, és nem kedvel, és én meg egy evolúciós zsákutca vagyok önálló gondolatok nélkül, tehát szakítok, mert hallgatok rá".

2016. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hülye vagy :D Hogy jön ahhoz a barátnőd hogy kivel jársz? Ha neked tetszik valaki vagy kedveled, az a te dolgod. És senki másé, max a szüleidnek lehet hozzászólása, jóindulatból.

Egyébként pedig ha már eldöntötted hogy mások véleménye fontosabb mint a saját érzéseid:

NE koptasd le. Keresd meg, és mondd el neki az ŐSZINTÉT. És kedvesen.

2016. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!