Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú, többet szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, többet szeretne tőlem, de én bizonytalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk de van mikor énis többet akarok van mikor nem,van mikor találkozni akarok vele van mikor nem,ez megy..

2016. aug. 23. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?
2016. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is épp így vagyok :)

Szerintem mivel van úgy hogy szeretnéd találkozz vele egyszer, hisz veszíteni nem veszíthetsz semmit. A találkozás után valószínűleg tisztábban látod pontosan mit is szeretnél, csak ne hitegesd ha úgy gondolod inkább nem szeretnél tőle semmit

2016. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 honapja
2016. aug. 23. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és hol ismertétek meg egymást?
2016. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15,18 interneten bejeloltem és rámirt
2016. aug. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!