Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti is szoktátok számolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok számolni hányadik csajotok a mostani, és mennyinél "kéne" tartani?

Figyelt kérdés

Mostanában vagyis inkább a második barátnőm óta folyamatosan számolom hányadik a mostani, és hogy kit kéne még megszerezni , hogy elérjek egy adott számot ,és tényleg csak a szám érdekell a legtöbb kapcsolatom annyi volt, hogy minnél előbb lefektetni aztán dobni csak azért, hogy elmondhassam hogy ő is megvolt a barátaimnak.

És igazából ez ilyen önbizalom tréningnek indult ami inkább pótcselekvésbe csapott át úgy mint a piázás stb ami az életunalomból fakad szerintem. Tehát nem igazán értem magamat, de mostmár még gyorsabbra fejlesztettem a dolgokat egy éjszakás kalandok ilyesmi csak hamar legyek túl rajta közben lehettek volna kapcsolataim is akár normális is, és valamiért féltem bele vágni az összesbe. Valaki van hasonló helyzetben, vagy volt?



2016. aug. 27. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

hát te nagyon beteg vagy hogy ezt csinálod

nekem eddig nem volt barátnőm de biztos hogy nem ilyen leszek vele....

17/f

2016. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja.

Jelenleg a nulladik csajomnál tartok.

2016. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Menj és kösd fel magad légyszi, köszi. A lányok nevében beszéltem.
2016. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem te nem vagy normális, kezeltesd magad.

Amúgy meg az a legegyszerűbb, ha meg sem dugod őket, csak mindennap hozzáadsz 2-t a "számhoz". Úgysem ellenőrzi le senki!

2016. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
TUdom, hogy nem vagyok normális azt nem tudom mi a baj.
2016. aug. 27. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Remelem egyszer veled is ezt csinalja egy lany, akiben megbizol es jol pofara esel! Bele sem gondolsz, hogy nekik ez milyen erzes??
2016. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
aha, egy jó ideje már a másodiknál kéne tartanom, de bő másfél éve amikor itthagyott az első, érdemleges kapcsolatom nem volt, nevezhető volt bárminek, de kapcsolatnak nem
2016. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom számolni. Minden héten más. Néha a nevét sem jegyzem meg.
2016. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az igazi férfi egy nő számára, aki minden nőt megdug, hanem az aki ínségben, boldogságban ki tud tartani EGY nő mellett.

Önző módon csak az érdekel, hogy 1,2,120, 1000 nővel feküdtél le, akkor keress pénzt és hajtsd fel az örömlányokat és a gold diggereket, mert kicsit is értelmes lánynak nem imponáló, ha számtalan skalpod van.

2016. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd egyszer rajossz, hogy egy szamtol meg nem leszel tobb mint ember, es semmivel se boldigabb hosszutavon...vagy nem, es egy szoknyapecer, ehenkorasz, kioregedo roka leszel, aki belekeseredik, hogy mar nem allnak a dolgok ugy ahogy regen. Sok sikert barmelyikhez.:)

A lanyok neveben.(akiket akar megbantasz, de ok legalabb tullepnek rajtad, de jajj veled mi lesz? Nekes sz.rabb hosszutavon, hidd el)

2016. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!