Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Egy ideje tetszik nekem egy fiú. Általánosban évfolyamtársak voltunk. Most tizenhét éves vagyok. Valamennyire ismerjük egymást, mert volt rá alkalom, hogy egy-két házibuliban elbeszélgettünk és a buli után is sétáltunk éjszaka és dumálgattunk, de ez tavaly volt, már egy éve nem tartjuk a kapcsolatot. Nemrég voltam diszkóban és ő is ott volt. Volt hogy rám nézett és egy ideig szemeztünk is, de nem beszélgettünk úgy mint régen. Pár éve (kb. 2) szerelmes is volt belém és ezt be is vallotta, de én elutasítottam. Most eléggé tetszik, de nem tudom, hogy hogyan tudnám vele tudatni. Van közös ismerősünk, aki az ő legjobb haverja. Neki elmondhatnám, hátha tudna tenni valamit az ügy érdekében, csak az a baj, hogy félek az elutasítástól.

2016. aug. 29. 00:56
 1/3 anonim válasza:
Semmi hókuszpók :) Ha tetszik neked, ígyis úgyis értékelni fogja, amivel elmondod neki. De ha nem kedvel, akkor minden hiába, próbálkozhatsz. Ha szerelmes volt beléd, akkor esélyes az is, hogy most is szerelmes még. Próbálj vele szépen lassan beszélgetni FaceBookon, miújság, valami :) Sok sikert!!
2016. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálom tudatni vele. Ma is találkoztunk egy szabadtéri rendezvényen. Amikor meglátott hangosan köszönt, intett és mosolygott is. Többször is egymásra pillantottunk, de amikor összeért a tekintetünk, elfordítottuk a fejünket.. xdd
2016. aug. 29. 01:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha legkozelebb latod, menj oda hozza, es beszelgess vele! Csak es kizarolag a beszelgetes, ismerkedes es nyitottsag altal tudsz egy emberrel osszejonni. Ha tudod, hogy szerelmes volt mar beled, akkor mi gatol meg ebben? Teljesen egyertelmu, hogy tetszel neki! Tehat hidd el, nagyon boldog lenne, ha te baratsagosan kozelednel, ha orulnel neki. Ha latna rajtad, milyen jol erzed magadat a kozeleben.
2016. aug. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!