Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor hogy magtarazzam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy magtarazzam el neki?

Figyelt kérdés

Most lettunk egy evesek a kapcsolatban.

Ugye normalis dolog hogy megajandekozzuk a masikat valami aranyos kedves dologgal

De

A baratnom mar tulzasba viszi. Amikor volt az adott nap (elozo pentek) akkor nem tudtunk talizni mert meloztam keso estig. Majd hetvegen is. Igy csuszott az egesz inneples. Most a helyzet az hogy o mar hetek ota csinal egy ajandekot nekem. Olyan szinten hogy 1-2 ig fenmarad. En mar szegyellem magam mert en nem tudok semmi ilyen nagy ajandekot adni.

Eppen most koltoztem kozel hozza (kulfoldre) es eppen hogy a sarki boltig elmegyek. Tovabb nem.tudok mert alig ismerem a terepet.

Visszaterve. Allandoan stresszel hogy legyen kesz. Meg huzzuk halasszuk az unneplest. Mar lassan ertelmet veszti az egesz unneples olyan ertelemben hogy varunk egy hetet de kozbe talizunk es halasztva van az ajandekozas


Nem tudom miert. Lehet hogy egyedul vagyok vele. De ha van valami esemeny akkor jobb akkor unnepelni amikor meg nem telt el egy bizonyos ido



Hogy magyarazzam meg neki hogy nem kell ekkora meglepetest csinalnia?



2016. aug. 29. 08:44
 1/2 anonim válasza:
Vegyél neki egy csokor vörös rózsát, mondjuk 30-50 darabosat egy bonbonnal, nem számít ő miyen ajándékot ad, a lányok imádják ha egy jól öltözött férfi virágot és csokit ad ;)
2016. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bonnie2019 ***** válasza:

Figyelj a lányok ilyenek, tisztelet a kivételnek, szeretik, ha a barátjuk látja rajtuk, hogy szereti.

Igazából szerimtem próbálj meg kedvesen beszélni vele. Üljetek le egy kávézóba, vagy valamilyen nyugisabb helyre, és akkor tudtok a kapcsolatotokról beszélni. Te elmondhazod neki a bajodat, hogy nagyon értékeled, amit érted tesz és igazán hálás vagy, de kicsit elcsúszott az ünneplés sajnos.

Próbáld meg finoman megfogalmazni neki, és ne mondd azz, hogy ,,nem kellett volna ekkora ajándék,, mert lehet, hogy azt rossz néven veszi, hogy a semmiért dolgozott.

2016. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!