Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-18 éves párok! Ti ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves párok! Ti ilyenkor nyáron viszitek a párotokat minden kirándulásra/nyaralásra, amire a családotokkal mentek, vagy szokott olyan lenni, hogy csak a családdal mentek?

Figyelt kérdés

Nekem ezen a nyáron nem volt kapcsolatom, és hát nem tudom... ha lett volna, természetesen mentünk volna együtt nyaralni, de én már annyira hozzászoktam a családi (anya+apa+tesóm+én) nyaralásokhoz, hogy lehet lett volna olyan alkalom, amikor nem vittem volna magammal :/

Ti hogy vagytok ezzel? Írhattok tapasztalatokat is, hogy szerintetek mennyiben másabb így nyaralni, mintha csak a családotokkal mennétek. Illetve hogy ha nem viszitek magatokkal, akkor azt hogyan közlitek vele?



2016. aug. 13. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
15-18 éves korban szerintem nem szorul magyarázatra, hogyha nem a barátoddal/barátnőddel mész nyaralni, hanem a szüleiddel.
2016. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adelll ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon sok dologtol fugg.fontos h miota vannak egyutt es milyen komoly a kapcsolat.meg ha mindetten fiatalok (15-16) akkor meg nem olyan komoly a kapcsolat alltlaba. Sok gyereknek meg sem engednek meg az egyutt alvast ilyenkor. Viszont ha mondjuk regota baratok es ugy lett szerelem es a szulok jobban ismerik akkor ugy elkepzelheto h menjen akkor is ha fiatalok.idosebbeknel (marmint itt a 17-18ra gondolok)mar magatol ertetodobb h menjen.de ez tenyleg a csaladtol is fugg.megsertodni szerintem folosleges ha nem hivjak magukkal.mert ez megis csak egy csaladi program.persze azert erdemes megbeszelni a temat.viszont mas ha csak a baratokk mennek nyaralni.ugy mar nyilvan valo h a parjat is hivja az ember.

Na osszesegebe ez attol fugg h milyen szakaszba van a kapcsolat es milyen a csalad.

2016. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, örülök ha van egy kis szünet.
2016. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!