Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első fiú aki tetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első fiú aki tetszett nagyon megbántott, azóta már túl vagyok rajta de nem tudok bízni senkiben és azóta nem tetszett senki mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azzal a fiúval jó volt a barátságom és tetszett nekem, szerintem én is neki, de sose lett belőle semmi, azóta túl vagyok rajta viszon egyik fiú se tetszik, nem tudnám senkire azt mondani, hogy járnék vele. Úgy érzem mintha mindenki kerülne és sose érezhetem újra ezt az érzést.

16/L



2015. okt. 5. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért mert pontosan ezt sugárzod magadból. Engedd el ez előző csalódást, lépj túl rajta és gondolkodj pozitívan. Azonnal meg fog látszani rajtad. Légy nyitott,kedves, mosolygós, ne görcsölj azon, hogy most épp senki nem tetszik, vagy ha úgy tetszik, azt gondolod, te nem tetszel senkinek. (Azért mert még mindig nem engedtel el magadtól az előzőt.) Biztos, hogy nem így van, csak járj nyitott szemmel és szívvel. 16 évesen még előtted van minden!
2015. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ezt érzed.. Hidd el velem is volt ilyen.. De aztán jön valaki más akit megismersz és teljesen elfelejted a múltbéli csalódásokat...

Bár még ez nekem se jött össze de a legjobb haveromnak igen :D

A lényeg fel a szemmel és légy nyitott.

2015. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!