Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete vagyunk együtt barátnőmmel ha mindennap írok rá szinte az baj lehet? Jó lenne mindennap találkozni de ő az mondta hogy az előző párkapcsolat azért lett vége mert megunta a srácot mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha minden nap beszélgettek, de az szerintem skype, vagy videóchat legyen, ne írás.

Az, azért gáz, hogy a csaj az előző rossz tapasztalatát akarja rávetíteni a mostanira, ami jól alakul.

Hát akkor találkozzatok minden 3. nap.

2015. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Emberfuggo. En nem birnam elviselni a minden nap egymason logast (egyutt eleskor is kell a sajat ter), de lehet a lany maskepp gondolna. Viszont ha talalkoztok, legalabb aznap ne irogass neki sztem, borzaszto tud lenni ez a pioca-effektus.


Viszont ez az en szemszogem, javaslom a nyilt es oszinte kommunikaciot, beszeld meg vele, o hogy latja a dolgokat, mire lenne igenye.

2015. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi minden nap beszélünk a barátommal viberen és igényeljük is.

3 hete vagyunk együtt

2015. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!