Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy megunom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megunom a kapcsolatom? 15/F

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy kiszúrok egy szép lányt leállok vele, aztán egy idő után megunom,miért? Nem vagyok meleg egy kicsit sem ne tessék félre érteni csak megunom a kapcsolatom,1 hét után már más lány kell, de tudom azzal is megunnám,miért?

2016. szept. 2. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert éretlen vagy.
2016. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy szerelmes.
2016. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kapcsolathoz lehet az vagyok de külsőleg nem. Dehát mit tegyek :/
2016. szept. 2. 14:41
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerelmes nem voltam soha, max óvodás koromba.
2016. szept. 2. 14:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok szerelmes lenni,hogy aztán bánatom legyen meg stb..
2016. szept. 2. 14:44
 6/15 anonim ***** válasza:

akkor itt ez a baj, ha eleve úgy állsz hozzá, mint a nyuszika a viccben, hogy "akkor b*szd meg medve a fűnyíródat", akkor nem is lesz jó

Amúgy még a tapasztalat szerzés korban vagy, igazán még magadat se ismered (ne ellenkezz, biztos így van), arról nem is beszélve, hogy a következő pár évben sokat is fogsz személyiségben változni.

2016. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De én akárhogy állok hozzá úgyis unom meg,más lányokat nézek stb...
2016. szept. 2. 15:33
 8/15 anonim válasza:
mert kicsi vagy a kapcsolatokhoz
2016. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért? Sok kapcsolatom volt,igaz nem volt hosszú de volt sok nagyon sok
2016. szept. 2. 15:40
 10/15 anonim ***** válasza:
A nagyon sok kapcsolatba remélem a vsaládtagjaiddal való kapcsolatot nem soroltad...
2016. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!