Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Supportot keresek lolban, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Supportot keresek lolban, van aki supportolna?

Figyelt kérdés
Van itt olyan gold 1-2 körüli ember aki supportolna?(Lányok előnyben mert egy kis kanos köcsög vagyok)
2016. szept. 3. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sorry, Dotazok. :)
2016. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak mert három kérdéssel ezelőtt beszéltek a szupportolásról, most eszedbe jutott hogy mi lenne ha így csajoznál?

Nem érzem effektívnek...


Nem vagyok nagy támogató, de egy Yolo szupportot bevállalok Sorakával. Ahogy látom egy Succubus jól jönne neked...

2016. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember egyszer ír egy választ és azt feltétlen felkell használnia egy olyan retardnak, mint te -_-
2016. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy szólnék hogy a 2 kérdést ugyan az a retard tette fel
2016. szept. 3. 23:15
 5/5 anonim válasza:
Szia én eleg jo supp vagyok silver de elbirom a goldot is mainek:taric,tahm,nau es treshel is tudok jatszani de nem annyira szeretem
2016. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!