Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? (Bővebb lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nem hittem, hogy használom ezt a weboldalt ismét, de csak ide tudok fordulni.14 éves fiú vagyok. A barátnőm kb. 4 hete szakított velem, azért, mert nem lett volna ideje rám. Amikor nyaraltam egyszer utalt arra, hogy szakítani akar velem, amiért persze elkeseredett voltam. Az az idő közt mi előtt találkoztunk és a között miután írt én azt feldolgoztam.

Ugye elkezdődött a suli és persze megláttam őt és ez alatt az idő alatt rájöttem, hogy hiányzik. A suliban komoran, szomorúan viselkedett, nem igazán nevetett, gyakran "antiszociálisan" viselkedett. A suliban gyakran látom azt, hogy engem néz, ekkor gyorsan szemkontaktus váltok. Gondolom ez egy fellángolás és majd elmúlik. Rájöttem, hogy tényleg nekem se lesz időm rá és neki még kevesebb. Mit csináljak?



Nem, nem kell ezt elolvasni, csak lelkizni jöttem.


2016. szept. 5. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem nagyon tehetsz semmit,de attól,hogy nem vagytok együtt beszélgethettek.Nem muszáj ilyen szigoruan venni ezt a "nem beszéltek"dolgot.

Szerintem egy idő utám el fog múlni ez a "fellángolás"

Remélem segítettem,további sok sikert!:)

2016. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele.
2016. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!