Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan próbáljam rávenni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam rávenni hogy ne szakitson?

Figyelt kérdés

(kort nem mondok)

Távkapcsolatban élek 3éve... Sokat veszekedtünk (de azért láttuk is egymást..)

Egyszer csak a fiu irta hogy nagyon szeret!retentően!de nem bírja a táckapcsolatott tovább!


Mondtam neki jöjjön le töbször..skypoljunk töbször...de azt irta nem birja..és hogy pár év múlva talán újra kezdhetjük

Megigértem neki hogy nem fogunk többet veszekedni..de..akkorse


3év után ez nagyon rosszul esett


Kaptam 1hetet még..ha abba a 1hétbe írni fog..együtt maradunk..ha nem..akkor nem..


Szerintetek.hogy "könyitsem" meg a döntését hogy együtt maradjunk??vagy inkább hagyjam?


2016. szept. 5. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A távkapcs semmire se jó. Tudom mit érzel de engedd el... Igaz én csak 2 évig voltam távkapcsolatban, nagyon szerettem a lányt, de mikor eltelt egy két hónap jöttem rá hogy mennyivel jobb is így nekem.
2016. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mire jó ez a szenvedés. Gondolom fiatalok vagytok, ha szeretitek egymást akkor belátjátok hogy mindkettőtöknek jobb lesz boldogan mással. Közelebbi partnerrel.
2016. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem kényszerítheted olyan kapcsolatba amit nem akar. Idővel viszont meg gondolhatja magát. Hagyd gondolkodni.
2016. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!