Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmmel 7 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus0210 kérdése:

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást rengeteget vagyunk együtt. Most viszont úgy érzi hogy bebörtönzöm őt. A problémái: nem engedem nagyon sehova éjszaka, nem akarom hogy mutogassa magát. Mi lehet a baj? 16/F 16/L

Figyelt kérdés
amit elvárok tőle én a szava nélkül is betartom.

2016. szept. 5. 22:34
 1/7 anonim válasza:
44%
Eltévesztetted a kategóriát. Itt a nagyok vannak, a tiniknek arrébb van kijelölve a hely.
2016. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Te szereted őt, ő téged valószínű nem. Kifelé kacsintgatna, még ha ezt fáj is megértened. Mutogatni akarja magát, másoknak akar tetszeni. 16 éves, mit vársz tőle?!
2016. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
jobb ha belátod hogy ha nem engeded el mászkálni akkor egyszer örökre ott hagy a f.aszba... senkitsem szereti ha a párja meg akarja mondani hogy mit csinálhat és mit nem...jobb ha minél hamarabb leszoksz róla mert így minden csajt el fogsz üldözni magad mellöl. És elég szánalmas hogy a bebörtönözésével próbálod elkerülni azt hogy megcsaljon..stb Aki meg akar csalni az így is úgyis meg fog..azzal hogy bebörtönözöd csak lököd a többi srác felé...majd ott vigaszt keres ha ennyire hülye vagy...
2016. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
#1 válaszoló szerintem te tévesztettél.. a szerelem nem korhoz kötött, kötekedj máshol
2016. szept. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem attól félek hogy megcsal..inkább attól hogy valami baja lesz,bajba keveredik,balhéba,palik nem haggyák békén stb..igazából én olyan téren bízok benne hogy nem csalna meg.
2016. szept. 7. 13:11
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom egy kicsit gyerekes..de 13 évesen láttam ahogy 4-en megerőszakolnak egy lányt és hát a barátnőmet én nagyon féltem
2016. szept. 7. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

nem az apja/anyja vagy, nem a te hatásköröd megszabni meddig mehet ki az utcára és mikor.

ha félted,akkor kísérd haza esténként vagy akár buli után.

ha ilyen fiatalon jöttetek össze és mégis komolyan terveztek egymással,akkor hagynod kéne élni is. 16 évesen kb természetes,hogy bulizik,szórakozik. ha megtiltod neki ezeket,azzal csak azt éred el,hogy kiteszi a szűröd és megutál kb örökre.

egy kapcsolatban nem lenne szabad megtiltani dolgokat a másiknak. mert tényleg megfojtod vele

2016. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!