Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan jussak ki ebből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Tömören próbálok írni. 18F vagyok barátnőm 18L

1.5 éve vagyunk együtt, szó szerint tökéletes az egész kapcsolatunk. Minden passzol, csak egy gond van.

Úgy érzem magam mint egy férj, és hogy ez a kapcsolat nem most kellett volna, hanem 25 évesen...

Mit tegyek? Hogyan jussak ki ebből?

Még mindig szerelmesek vagyunk, nagyon...

Megérti ő is hogy ez az érzésem, beszéltünk róla...

Ez a kapcsolat nem 18 éveseknek való, élni akarom az életem és kész, de nem tudnánk szakítani csak emiatt...

Megcsalnám = beleőrülne, Szünet = lehetetlen.

Segítség...


2016. szept. 6. 19:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem élvezd ki hogy van egy tökéletes kapcsolatod. Lehet hogy több ilyened nem lesz. Élheted az életed kapcsolatban is.
2016. szept. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!