Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami megoldás arra hogy...

Van valami megoldás arra hogy ki jussak ebből a kilátástalan sz@r helyzetből?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a betegségem miatt nem bírtam tanulni,de legyőztem a betegséget és gondoltam leteszek valami okj tanfolyamot le is raktam a vagyonőrit de a hajamra kenhetem,még egy gyárba se vesznek fel egy éve keressek munkát és semmi próbálkozok interneten újságokkal de a legtöbb arra sem méltat hogy válaszoljon az állás betelt néha azon gondolkodom hogy ez valami ál statisztika javítás azért hogy úgy tűnjön mintha olyan sokk munka lenne sokk hirdető még a telefont is kikapcsolja elértem azt a szintet amikor minden állás érdekel de így sem találok munkát pedig annyi mindent szeretnék saját házat esélyem sincs,autót esélyem sincs,jogosítványt esélyem sincs... Magyarúl nem tudok 0-rol az egyre jutni.. Voltál már hasonló helyzetben ? hogy oldottad meg ?
2013. máj. 23. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én bementem a munkaügyi hivatalba, aztán mikor harmadszor mentem vissza felajánlottak közmunkát. Nettó 49 ezer, de nem is kell megszakadni. Szóval oda menjél be, és ellátnak információkkal, hogy merre tovább, ha van munka felajánlják.
2013. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!