Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ez mindig így van? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mindig így van? (lent)

Figyelt kérdés

probalkoztam mar csajozas szempontjabol is ismerkedni lanyokkal, de nem vagyok valami onbizalomtultengesben szenvedo egyen, szoval nem sok ilyen alkalom volt. Viszont ahanyszor csak felmerult temakent hogy szeretem az animeket vagy gamerkedem(az utobbira mar nincs idom igy ez mar nem igaz ram) mindig beskatulyaztak egy nyomorek kockanak. Pedig ezen kivul is van eletem. pl aikidozom, szeretek olvasni, animaciokat keszitek etc... Minden lanynak ez a reakcioja egy ilyen tulajdonsagokkal rendelkezo fiura?


17/F



2016. szept. 6. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minen lány utálja a gamereket és az animéket,például én is szoktam néha játszani,de attól nem vagyok kocka és te sem.Fel a fejjel biztos találsz egy lányt.

Remélem segítettem,további sok sikert?:)

2016. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Minden lanynak ez a reakcioja egy ilyen tulajdonsagokkal rendelkezo fiura? "


Nem.

2016. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, én gamer lány vagyok és együtt lolozok a többiekkel:D szoval vannak ilyenek is
2016. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem..én például imádom az animéket.^^
2016. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En neha jatszok es animezek, es en ennyi miatt senkit se itelek el vagy skatulyazok be :)

Ok kicsit felszinesek, es rossz dologra asszocoalnak..

2016. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hogy mondjuk én szeretem a romantikus filmeket és ezért csöpögős ribi vagyok pedig nem.

Amugy nem minden lány olyan ezzel arra céloztam....

Sorry ha értelmetlen volt:/

2016. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár én is beskatulyázom kicsit az ilyen embereket amíg nem ismerem meg őket jobban, de a "király, olyan mint én" kategóriába:D
2016. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 6. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ezt te sem gondolod komolyan :D Ha más nem, a gamer/otaku lányok nem fognak elítélni. De nekem olyan barátnőm is van aki az animéket ugyan nem szereti, de semmi baja az animésekkel. Szóval nyugi. 16/L
2016. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Azta betyár... :D

Tudod, én lány vagyok, és nagyon szeretem az animéket és gamerkedem is... :3 Szóval nem igazán tudom, mit válaszoljak. xd

2016. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!