Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi az igazság az exemről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság az exemről? SEGITSÉG!

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt és kb az utobbi 2 hónapban elég sokat veszekedtünk féltékenység miatt(főleg én vagyok az).Nyáron együtt mentünk el a nagyszülőkhöz,és fél óra távolságra voltunk egymástól.Viszont ez a 3 hét alatt csupán 4x találkoztunk,és akkor is én kértem,neki meg mindig pont akkor volt dolga így csak pár órát ülhettünk együtt.Ez mellett azt is mondta hogy nem kapott zsebpénzt,ezért nem talalkozunk gyakran.Viszooont,abban a városban ő minden nap délutántól éjjel 1-ig volt kint másokkal és persze egy csomó lány volt a körben.Egy nap találkoztunk és észrevettem,hogy ki van szívva a nyaka,mire azt mondta berugtak a legjobb barátjával és az tette és szájon is puszilták egymást.Aznap lefeküdtünk.Én meg időközben felhagytam a féltékenykedéssel.Közben gondoltam csinálok neki egy átverést (mert ő is csinált nekem,hogy elköltözik más országba) ami félig igaz volt.Miután lefeküdtünk ugyanis 3 napig hánytam és késett.Aztán 4. nap megjött,de én gondoltam átverem és azt mondom neki hogy még mindig nem jött meg és hányok.Ez kb 4 napig tartott,majd amikor találkoztunk és elmondtam,hogy átverés,azt mondta ne is érintsem el,végeztünk és hazament.Persze én milliószor bocsánatot kértem és beismertem hogy rossz vicc volt,de azért tulzás 2 év után ezért szakítani.Erre közölte,hogy nem is ezért,hanem mert már unta,nem szeret valamint elküldött melegebb éghajlatokra.Megbeszéltük,hogy beszélünk mikor mindketten hazaérünk a nagyszüleinktől,mert 2 év után nem látom igazságosnak hogy valaki csak így kidobja a másikat smsben.Ezek után mondtam,hogy remélem amíg el nem váltunk rendesen,addig nem megy más lányra,és azt mondta ne mondjam meg mit csináljon mert megfog csókolni egy lányt.Most kinek van igaza és ki a hibás? Mit gondoltok az egészről? Amúgy én 16/l ő 17/f,7 évig legjobb barátok voltunk,2 éve és 1 hónapja meg jártunk.

2016. júl. 28. 11:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
Segítek; tini kategória.
2016. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez a baromság mit keres a felnőtt párkapcsolatokban?


Amúgy megértem, ha elege van belőled, játszmázó kis rinyagép vagy a leírtak alapján, és tényleg semmi közöd hozzá, mit csinál egy független másik ember, kivel barátkozik, és kivel kezd kapcsolatba.

2016. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Először is úgy került a felnöttekhez,hogy direkt idetette,mert én elfelejtettem kiválasztani,nem mintha ez lenne a lényeg.Kedves 2:remélem 2 év után téged is így fog kidobni a párod,aki mellesleg 9 évig a legjobb barátod is volt egyben :*
2016. júl. 28. 11:46
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Mit gondolok az egészről? Azt, hogy éretlen hülyegyerekek vagytok, fogalmatok sincs arról, hogyan kell kapcsolatban együttműködni. A korotokból ítélve ez nem akkora baj, amennyiben tanultok belőle. Féltékenykedés, játszmázás, belemagyarázás, hiszti - ezek nem férnek bele egy normális kapcsolatba, majd ha felnősz egy kicsit, rájössz. Ahhoz pedig végképp nincs közöd, hogy szakítás után mit csinál, bár ő sem különb, nagy suttyóság sms-ben szakítani, de ettől még a szakítás az szakítás. Mindenesetre fáradj vissza a tini kategóriába, ez a kérdés nem ide való.
2016. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megértenéték végre,hogy mért van ebben a kategóriában?Ha nem,kicsit fennebb leírtam már.
2016. júl. 28. 11:49
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Orvosnal a helyed, beteg vagy.
2016. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Bővebben?
2016. júl. 28. 11:53
 8/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
48%

#6 véleménye bővebben: pszichiáternél.

+Iskolában,ne az ágyban,az alváson kívül.


Ja,a haverja kiszívta a nyakát,te meg terhes vagy d...ás után pár nappal.

MENJ MÂR INNEN!!!!!!!

2016. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó pont az volt a lényeg,hogy én pár nap múlva már mondtam,ami lehetetlen,épp ezért akadtam ki,hogy elhitte.
2016. júl. 28. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ezért.. Ki sem lehet kérdést írni anélkül, hogy kiválasztanád a kategóriát az első (!) lépésben, legalább ne hazudj és nézz minket hülyének.


Mindenesetre remélem tanultál az esetből, hol b-sztad el.. ha nem, akkor egy kis segítség:


1. Féltékenykedés - az egyik legfeleslegesebb baromság, amit elkövethetsz, csak elhidegíted vele a másikat és tönkreteszed a kapcsolatot

2. Játszmázás, átverés, terhességgel ijesztegetés - undorító dolog volt tőled, nem verünk át valakit, aki fontos, pláne nem valami ilyennel

3. Beleszólás abba, mit tehet és mit nem szakítás után - amint kimondta, hogy vége, nem szabhatsz meg neki semmit


Ő is eléggé elb-szta, gusztustalan dolog smsben szakítani, pláne ennyi év barátság után.. Sajnso ezért sem mindig éri meg sokéves barátságot kapcsolattá alakítani, mert vagy nagyon jól fog működni (ami a ritkább), vagy vége a barátságnak is.


A lényeg az, hogy nem vagytok elég érettek egy párkapcsolathoz, úgyhogy marhára nem kéne erőltetni. Szerintem nem vagy beteg, mert szinte minden kamasz idióta ezen a téren, én is az voltam ennyi idősen. A következő kapcsolatodban majd talán nem követed el ezeket a hibákat, más hibákat fogsz, de idővel csak belejössz.

2016. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!