Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek létezik fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú és lány között "legjobb" barátság?

Figyelt kérdés

Igen tudom hogy vannak ilyen témák, de nálan egész különleges helyzet állt elő :P

A barátomnak van egy "legjobb" barátnője(!) akire én totál ferde szemmel nézek. Tudni kell, ez a lány tipikus q*va. Az történt, hogy már alapból nem volt szimpi a lány, de tiszteletben tartottam a barátom érzelmeit. De ez a lány szinte rámászik! Szivecskéket rajzol a kezére, megöleli stb... De ami a legjobban bánt, hogy ha ő ott van, a barátom (konkrétan) sz*ik rám. Annyira bánt hogy erre a lányra jobban figyel, mint rám (és ez nem féltékenység) hogy már nem is bízok benne teljes mértékben... Mit csináljak? Fontos lenne nekem a segítség :S legszívessebben elküldeném ezt a csajt a jó....., de szerintem abbol szakítás lenne... :s hogy mondjam meg a barátomnak hogy változtasson?



2016. szept. 7. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik! :)

Nap mint nap tapasztalom, immár hosszú évek óta.

2016. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
profilneved elolvastam, meg a kérdést is. A válaszom: papucs vagy
2016. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenkor nem lehet senkit cikizni sőtt ez jobb mint ugyanolyan nemű emberrel lenni
2016. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem létezik ilyen!
2016. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátomnak is van egy legjobb barátnője, de ők korántsem így viselkednek szóval egy szavam se lehet:) Nem is akarom hogy vége legyen a barátságuknak és bízok mindkettőjükben hogy nem szúrnának hátba. De ő nem rajzolgat szívecskéket, nem mászik rá a barátomra, nem tipikus q*va, sőt aranyos és a barátom se szar le ha mindketten ott vagyunk:D Szóval szerintem nálatok ez az állapot nem fenntartható, kéne beszélni a barátoddal hogy ez így nem okés, esetleg a lánnyal is...de nekem ebből tényleg úgy tűnik hogy papucs vagy.
2016. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan igaz nagy barátság lány és fiú között nincs. Az csak ámítás- A végén úgy is kiderül, hogy az egyik fél mindig többet akar a másiktól.

Én is ismerek egy olyan férfit aki férj, gyermeke van de az ideje nagy részét a "legjobb barátnőjénél" tölti. A felesége (ő a barátnőm egyébként) már 2 éve nem megy vele nyaralni, mert mindig úgy tervezi a férje a nyaralásokat, hogy megy a barátnő is (annak a férje és 3 gyereke is) Szinte rajta csüng..A férj elmondása szerint nincs köztük semmi, csak örök barátok.. Én nem hiszek ebben. Én azt gondolom, hogy ha minden akadály eltűnne mint pl: a barátnőm mint feleség, és a másik nő férje, akkor a barátnőm férje azonnal rohanna a csaj ágyába..

Én a helyedben vagy kiharcolnám, hogy a lehető legkevesebb időt töltsék együtt mint barátok, és akkor is kulturáltan(nincs puszilkodás, ölelgetés, szívecske rajzolás) vagy szakítanék a baráttal. Hidd el évekkel később csak rosszabb lesz.

2016. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen létezik :D


17f

2016. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Létezik! Több mint egy éve ismertem meg interneten a lányt, akivel a második mondatban beszéltük meg, hogy csak és kizárólag barátok lehetünk. Azóta minden nap beszélünk, és nem tudom mi lenne velem nélküle, mert bármit, de szó szerint bármit elmondhatok neki, és ő is nekem! Számítunk és támaszt nyújtunk egymásnak minden helyzetben. Bár még sosem rajzolt szívecskéket rám, és nem szokott ölelgetni, mert az nem egy barát feladata szerintem :D


Beszéld meg a barátoddal, hogy ki a fontosabb, ha a másik lányt mondja, akkor nincs miről beszélni :) 17/F

2016. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek !

Az a helyzet hogy ebből nagy veszekedés lett...a csaj a barátomat tulajdonának tekinti...

2016. szept. 7. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy nincs, mert igenis van, De nem a végtelenségig marad barátság és előbb utóbb több lesz akarva akaratlanul. Mond meg a barátodnak hogy vagy te vagy ő. Ha szeret tégedválaszt, ha nemszeret akkor amúgysincs miért húzni.



U.I: tetszik a neved 😂😂😂

2016. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!