Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon unom a kapcsolatunkat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon unom a kapcsolatunkat, de nem akarom elveszíteni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3éve, 14éves koromban elmentem egy buliba,udvarolt egy srác, aznap este összejottunk, azóta együtt vagyunk.Ő egyetemista,de hetente kétszer azért talalkozunk. Nagyon szeretem, vele akarom leélni az életemet, de folyton azt kívánom, bárcsak évek múlva ismertem volna meg... Ráadásul az elmúlt kb egy évben nem volt se időnk se pénzünk semmilyen programra... Csak otthon beszélgetünk meg filmezünk. Nagyon szeretek vele lenni és nagyon ragaszkodom hozzá,de nagyon unom a kapcsolatunkat.Szerintem természetes hogy ennyi idősen az ember több izgalmat szeretne. A barátaim szerelmi életével foglalkozok állandóan,mert ugye az enyém annyira sivár... És emellett vannak problémák, pl hogy rengeteget dohányzik és nagyon büdös. Ha megmondom neki az a válasz hogy akkor is cigizett mikor összejöttünk. Emellett én nagyon ritkán vagyok vevő a szexre (nem tudom miért),kb kéthetente, és folyton vissza kell utasítanom, ami miatt hisztizik és egymástól elfordulva alszunk el és mindig azzal jön hogy milyen keveset vagyunk együtt (az egyetem miatt ugye csak péntektől vasárnapig) és mi az hogy igy se kívánom. Ez nagyon gyakori. Viszont nem akarom elveszíteni, mert annyira egy hullámhosszon vagyunk és nem tudom elképzelni hogy valaki mással legyek... Beszéltünk már erről de neki semmi ilyen érzese nincs, pedig neki is az első kapcsolata. Egyszer már szakitottam vele emiatt és teljesen összetört, 2hétig voltunk külön de hónapokig nem volt önmaga. Nem akarom ezt tenni egy ilyen jó emberrel, akit ráadásul szeretek is. Viszont tudom hogy ez csak rosszabb lesz és úgysem lehetünk így együtt örökre. Légyszi segítsetek, el vagyok keseredve! :(

2016. szept. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, próbáljatok kiszakadni a sablonos hétvégékből, nem mindig csak pénzből lehet jó programot csinálni, bár igen tudom, hogy nehéz olyat találni.. :) A dohányzásra visszatérve, szerintem arra nyugodtan megkérheted, hogy amikor együtt vagytok, akkor kicsit kevesebbet cigizen, mert kicsit zavaró a szaga.. ha te "megérted" hogy cigizik, akkor ennyit ő is igazán megtehet, Hát örökre nem is lesztek együtt.. de egy életre még együtt lehettek, ha ő is úgyan úgy akarja mint te.. próbáljatok kitalálni együtt valami közös új programot, az megoldás lehet a szexre is :)
2016. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Áhhháháháá, nem szereted ám annyira mint gondolod.

Ha tényleg szereted, akkor kívánnád is.. Lehet mondani h jajj nem csak ez számít, de hosszú kapcsolat esetén igenis számít.

Jó persze jó mikor elmentek, de ha nem sikerül akkor ez van, ha szeretitek egymást nem számít.

Szerintem te kapcsolatfüggő vagy, emellett félsz h mi lesz vele ha te nem vagy.

2016. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

SENKIVEL sem szabad együtt maradnod szánalomból. Ha beismered magadnak hogy unod, akkor az a végét jelenti. Szép tőled, hogy nem akarod megbántani, de ennek sincs értelme-hiszen úgy vagy vele hogy nem vagy szerelmes, így egyikőtöknek sincs esélye egy jó kapcsolatra.

Gondold végig, életed végéig vele fogsz maradni mert nem akarod megbántani? Ez nem így működik, ráadásul elég fiatal vagy még, szinte törvényszerű, hogy előbb-utóbb vége lesz (legalábbis általában). Én a helyedben nem lennék vele, magad miatt sem, és miatta sem, hiszen ez vele sem feltétlen fair.

Neki pedig ezt el kell fogadnia, ha úgy döntesz vége akkor tiszteletben kell tartania- ha meg erőszakoskodik akkor valószínű csak maga miatt teszi.

De ezt neked kell egyedül eldöntened. Mindenesetre, ha mással szeretnél lenni, mindig zárd le az aktuális kapcsolatod: egy normális szakítás sokkal emberségesebb mint megcsalni valakit, azzal tönkre lehet tenni...

2016. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!