Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel tudnám rendbe hozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám rendbe hozni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16éves lány vagyok. A barátom, pedig 17éves, aki már több ideje azon veszekszik velem, hogy egy ringyós viselkedem van, mivel a suliban beszólogató fiúkat nem vagyok képes megverni. És' ő szerinte, élvezem, mikor a fenekem miatt szólogatnak be. Közben pedig, képtelen megérteni, hogy egy vissza húzódó lány, nem képes oda menni behúzni nekik. Tanárnak szóltam, aki csak annyit mondott rá, hogy "Hát igen. Fiúból vannak" Mivel tudnám rendbe hozni a kapcsolatunkat, és meggyőzni arról, hogy nem élvezem amiket mondanak, utánam kiabálnak? Esetleg az efféle konfliktusokat, hogyan tudnám elkerülni?
2016. szept. 12. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lol de lovagias a palid még csak meg sem véd lassan ott tartotok hogy te leszel az úr a kapcsolatotokban és te fogod megvédeni őt attól hogy megverjék :)
2016. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt egy ilyen hisztis pasival? Még legalább azoknak beszólna akik neked teszik. Amúgy meg mi az hogy "ringyós viselkedés"? Ezt így eltűröd ha ilyenek mond neked?
2016. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!