Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagy baj, hogy ennyire érzelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy ennyire érzelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a barátnőmmel, alig találkozunk, és nekem nagyon hiányzik fiú létemre, hogy a hideg éjszakákon magamhoz öleljem vagy, hogy fogjam a kezét, hogy megcsókoljam, érezzem az illatát, halljam a hangját, a nevelését, hogy lássam. Ráadásul nagyon kanos vagyok mostanában, és kell nekem a szex, de nem akarom megcsalni a párom, mert nagyon szeretem. Rengetegszer lehangolt vagyok, nem vagyok vevő semmire, szarabbul teljesítek a suliban, akármennyit is tanulok. Folyton ő jár az eszembe, néhanapján élni sincs kedvem, annyira hiányzik. Próbálom elfedni az érzelmeimet, de már belülről mar, emészt. Szorongok, alig tudok felkelni reggelente, nem igen van étvágyam.

2016. szept. 25. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Nevetését*.
2016. szept. 25. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon gáz
2016. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Normális srác vagy, gratulálok
2016. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne, ha mindezt neki is elmondanád, és kérd meg, hogy változtassatok a dolgon. Én nem hiszek a távkapcsolatban, de minden embernek maga kell eldöntenie, hogy neki mi a jó. Ezek szerint Neked nem jó. Akkor nincs más út, mint hogy beszélj vele. Máskülönben nem fog semmi sem változni, ő ugyanúgy nem lesz veled, Te pedig ugyanúgy szarul fogod magad érezni. És mindez pedig csak elvesztegetett idő.
2016. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, én is átérzem a helyzeted.

Úgyanez van nálam barátnőmmel.

Elsőnek köntörfalaztam, mindent elnyomtam "magamban".

Utána rájöttem, hogy inkább adom önmagam mert arra sokkal többre megyek.

De ez csak átmeneti állapot.

Találkozzatok sűrűbben, mert egyszer csak azt érzed majd, hogy az a "tűz" kialudt, és érzéketlenné válsz vele szemben.

2016. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!