Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan ritkaság ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritkaság ez, hogy jófiús stílusú, romantikus, érzelmes papucsféle, friendzónás pasiként már 2 éve egy nagyon csinos jó nővel vagyok? Ez olyan nagyon nagy szerencse lenne?

Figyelt kérdés
170 cm és 110 kg vagyok és nem egy szépség és azt mondják viszonylag csinos jó nőnek mondható lánnyal vagyok + még mellette ilyen tulajdonságokkal rendelkezem. Ez olyan nagy szerencse lenne?
2014. ápr. 13. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah.
2014. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Közhely time: Akkor nyilván mocskosul gazdag vagy.
2014. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kib***ott nagy szerencse,és örülj neki nagyon,mert a hasonló srácokat emberszámba nem veszik a nők,nemhogy még párnak.Irigyellek téged,nagy mázlista vagy.Csak becsüld meg és tartsd meg,minden jót kívánok hozzá. :) Legalább jó látni,hogy eggyel kevesebb sorstárs van magányosan egyedül. :)
2014. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as

alkalmazott vagyok nettó 100 ezret kapok kézbe. nem tudom ez olyan nagy gazdagság.

2014. ápr. 13. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor vagy kamu a kerdesed vagy pedig 1 a 100000bol vagy, ergo tenyleg olyan ritkasag...
2014. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem papucs vagy,hanem figyelmes és romantikus,amit vannak még,akik értékelni tudnak.A megkeseredett szinglik véleményére meg ne hallgass.
2014. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6.

Nem tudom mennyire ritka, de én több ilyen nővel találkoztam. Egy katolikus egyházi összejövetelen ismerkedtünk meg.

2014. ápr. 13. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egy katolikus egyházi összejövetelen ismerkedtünk meg."


Na jo, nyilvan egy melyebben vallasos lanynak nem csak a kulso ertekek szamitanak, ezzel kellett volna kezdd. Ezzel a gondd csak az, hogy ezek szinten nagyon ritkak, igy sajnos megint oda kanyarodtunk vissza, hogy 1 a 10000bol legjobb esetben...

2014. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyan lennél "friendzónás" pasi, ha egyszer 2 éve van barátnőd?

Nem tudom, mennyire ritkaság, hogy ilyen paraméterekkel van barátnőd. Nekem tetszene egy ilyen férfi, KIVÈVE a papucs - az semmiképp sem jó. Biztos, hogy annyira papucs vagy? :-)

2014. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!