Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » .8 hónapja egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

.8 hónapja egy párkapcsolatban vagyok. Távkapcsolat.1200km választ el minket. Vélemény?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején minden tökéletes volt. De a mai napokra egyre csak rosszabb és rosszabb a helyzet. Ő neki minden fontosabb és előrébb van mint én,a barátok a játék. Napi fél órákat beszélünk. Nekem viszont több törődésre van szükségem.és még ha nem is akarom de lelkileg érzem hogy lassan feladom, napi szinten sírok és ez nem állapot.Véleményeket szeretnék kérni. 15/lány vagyok a barátom 17.
2016. szept. 26. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye találkoztatok már?
2016. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. 2 havonta 2-3 hetet vagyunk együtt és egész nyáron is együtt voltunk :)
2016. szept. 26. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
1200 km távolság kikezdi a legkomolyabb kapcsolatokat is, érett emberek között is. Voltam hasonló cipőben, szóval a saját tapasztalataim alapján nekem megterhelő, ha elvárás ilyenkor, hogy napi szinten akár csak fél órát folyamatosan beszéljünk, de gondolom az igény az több óra lenne. Miközben lenne más dolgom, hívnak a haverok, vagy csak jól esne egy filmet megnézni, stb. Ha mellettem van a barátnőm, nyilván másképp csinálok mindent, de ha egyedül vagyok, akkor egyedül akarom jól érezni magam. Itt ütközik ki, hogy kinek mennyi törődésre van szüksége. Nekem abszolút nincs szükségem törődésre ilyen szempontból. Napi 5 perc figyelem elég, ennyivel bőven ellennék. Szerintem ez csak úgy menthető, ha engedsz az igényeidből, és hagynád szabadon élni, amikor úgysem lehettek együtt, mert ezt így előbb-utóbb kényszerű kötelességnek fogja érezni, abból pedig minden pasi menekülni szokott. Szóval hagyd, hadd írjon, amikor kedve van, ne legyen úgy kötelesség, mert az borzasztó. Ha heti kétszer beszéltek, akkor annyi. Ha a távolság tartós, és nem csak ideiglenes, akkor egyébként is csoda kellene hozzá, hogy ez így tartós legyen. Neked is magasabb igényeid lesznek pár év múlva.
2016. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!