Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom folyton aggódik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton aggódik de miért?

Figyelt kérdés
a semmin aggódik, és engem ez szokott felidegesíteni. Félelmei vannak, és nem teljesen tudom, mikre gondolhat amikor nem velem beszél vagy van. Ma burkoltan azt is mondta, hogy a hobbim miatt nem tudunk eleget együtt lenni, és nem elég neki a heti két találkozás hétvégén. Én is keveslem, de akkor is vannak kötelezettségeim, amiket nem hanyagolhatok el teljesen. (iskola, edzés, tanulás)és netem sincs mindig hogy írjak neki, de amikor tudok, írok neki és találkozunk is. Amikor nem vele vagyok kombinálni szokott, hogy mi van velem, jól vagyok e stb és ez bizonyos fokig normális, de ő mindig ezeken kattog, és bebeszéli magának a rosszat. Én pedig ettől feszült leszek, és én is hozzá vágok olyanokat hogy amikor meg én érnék rá, akkor neki van sulija v egyéb dolga. Mit lehetne tenni? És miért lesz minden beszélgetésünk feszült ha végre ponthogy normálisan tudnánk beszélni?

2016. szept. 26. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Kapcsolat elején szerintem normális, főleg ha nem vagytok olyan viszonyban még.


De ha az első leírásom nem talált, akkor kérdezz rá. Lehet régi trauma, exbarátnő, de lehet hogy szimplán nem bízik meg benned, ha ezt egy alapos beszélgetés orvosolja akkor oké, ha nem akkor szerintem szakíts vele, vagy kérj időt az indokkal hogy ezt nem bírod már elviselni és kikészít, a szakítás csak végső eset legyen, de rakd bele a lehetőségekbe, bár ahogy leírtad szerintem egy "szakítás" nem ártana neki, mert úgyis fog keresni, s akkor beszélgetsz vele hogy fejezze ezt be vagy végleg vége.

2016. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!