Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek előfordult, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult, hogy az egész középiskola ki röhögött titeket, mert általános iskolás barátnőtök volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam a barátnőmnél, akitől valahogy haza is kellett jutni, így rá voltam szorulva, hogy egy ismerős vigyen haza. De volt vele 2 srác a sulimból, akik közül az egyik azt mondta, hogy az óvodába kellett volna mennem barátnőt keresni. Jóban voltam az illetővel, de ez eléggé szarul esett, és attól félek, hogy a sulimban mindenki rajtam fog röhögni. A lány 15 éves egyébként, én 1 hete töltöttem a 19-et.

Ha így lenne, hogyan kezeljem a helyzetet?


Válaszokat előre is köszi!



2016. szept. 28. 22:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szakközépiskola
2016. szept. 29. 23:28
 12/16 anonim ***** válasza:
4 év az egyáltalán nem sok.Nem értem,miért pofáznak bele mások életèbe...
2016. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na meg egyből azzal jönnek, hogy le csuknak engem... Holott a beleegyezési korhatár tudtommal 14 éves kortól kezdődik.
2016. okt. 3. 22:46
 14/16 anonim válasza:

Kit érdekel mások véleménye? Ember! Szedd össze magad, és mond meg, hogy "Semmi közötök hozzá! Foglalkozzatok a saját életetekkel!" vagy egyszerűen válaszra se méltasd!

Szereted azt a lányt, nem? Akkor meg ne érdekeljen mit pofáznak a hülye gyerekek!

2016. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha szereted öt nem gáz


ha beszólnak neked emiatt verd be az orrát a rosszakaró díszpintynek

2016. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bunyóval csak azt érem el, hogy vagy húszan jönnek rám, vagy feljelent. Eleve nem vagyok egy erőszakos ember.
2016. nov. 17. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!