Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exem az osztálytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem az osztálytársam. Meddig lesz még ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, mert nem voltam neki elég fontos, azt éreztem minden más fontosabb neki. Osztálytársak vagyunk, és még mindig iszonyatosan szeretem és nagyon hiányzik. Még 3 évig minden nap látni fogom... Mikor fog végre enyhülni ez a szívfájdalom és a hiányérzet? Meddig leszek még ennyire beléesve?

(Sportolok, zenélek, minden percemben csinálok valamit, így ha nem látom akkor nem gondolok annyit rá, de ha suliban meglátom... Végem van, totál depresszió)



2016. szept. 28. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem tudom megmondani hogy meddig lesz ilyen rossz. Viszont kívánom hogy ezek a negatív érzelmek mihamarabb múltjanak el.

Éés... mit sportolsz és zenélsz? Csak kíváncsiságból :)

2016. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kézilabda, zongora és gitár:)
2016. szept. 28. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ú de király! ;) Én is zongis vagyok
2016. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Minden osztálytárssal összejövős kérdésnél világosan leírjuk, hogy házinyúlra nem lövünk. Erre jöttök, hogy "á biztos nem lesz semmi baj", meg "mi úgyse szakítunk". Hát most tessék. A mostani kérdező legyen az élő példa emberek, hogy miért nem jövünk össze osztálytárssal. Neked pedig további jó szenvedést!
2016. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szedj fel valami más lányt, akkor már nem is fog érdekelni az exed.
2016. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Keress mas lanyt.. Lehetoleg ne az osztalybol:D
2016. szept. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jávor Dávid ***** válasza:
Kezdj elbeszélgetni más lányokkat ahogy írták ne az osztályból figyi inkább más iskolából is beszélgess de neki ne kezdj el rinyálni h így vagyok depis meg úgy depis
2016. szept. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha egyenlőre nem akarok megint belevágni egy kapcsolatba? Kb minden figyelmemet lekötné megint, és most szeretnék a tanulmányaimra és a zenére koncentrálni. Így is van megoldás? Tudom egy lány segít túllépni, de vajon nélküle is menni fog?
2016. szept. 29. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Idovel jobb lesz csak legy ferfi es ne rinyalj:)
2016. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nekóstolgasss válasza:
49%
Szenvedés lesz az a 3 év,dugd meg a többi csajt is akkor jobb lesz! ;)
2020. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!