Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Olyan, mintha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan, mintha a barátom megfojtana (? )

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk egyutt a baratommal, de úgy 3 hónapja folyamatosan ingadoznak az erzeseim. Neha hetente, neha napi szinten. Mikor vele vagyok, ugy erzem, hogy szeretem, es jo vele lenni, beszelgetni, megolelni, es zavarna ha massal lenne, de mikor nem vagyok vele, szinte allandoan megfordul a fejemben, hogy osszenyom, megfojt es csak teher az egesz kapcsolatunk. Mert o amugy nagyon szeret engem, es nagyon aranyos, de neha tulsagosan feltekeny, es zavarja, ha fiubarataim vannak, vagy megsertodik, ha a barataimmal talalkozom(pedig szinte allandoan vele vagyok.) Es ez igy meg zavarobb, hogy ugy erzem, mar nem olyan erosek az erzeseim. Egyszer szakitottam vele pont emiatt, de aztan ujra osszejottunk, es pont emiatt nem merek szakitani, mert akkor megint en leszek az, akit mindenki utal, amiert ok nelkul szakitottam vele, es felek, hogy ujbol megbannam.

2016. szept. 30. 15:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Marmint nem a feltekenysege miatt szakitottunk (az nem annyira zavaro), hanem mert akkor is elbizonytalanodtam
2016. szept. 30. 15:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszele meg vele.
2016. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy kapcsolatban már másodjára merül fel a szakítás, akkor az már régen rossz.
2016. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!