Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing és papucs szerintetek...

Ing és papucs szerintetek együtt nagyon csúnya?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne, hogy én általában inges vagyok. Hosszúujjas (zara slim fit). Minden hova ingekbe járok. Arra gondoltam hogy egy két helyre ilyen lazább ingel (persze tényleg csak a haverokkal kiruccanas vagy aréna westend) persze ez tényleg nem akkor amikor elegánsan kell menni. Rövid nadrág és az inget eddig ilyen sprrtosabb cipővel hordtam. Most néztem egy lábujjas papucsot (Tommy Hilfiger) és az a kérdés hogy szerintetek lehet hordani a kettőt együtt vagy hanyagoljám az ötletet ? 17f (van még egy olyan problémám hogy nagy 45-46os lábam van :@)

Légyszíves írjátok le a pozitív és negatív véleményeteket ! Köszönöm :)



2016. júl. 10. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most ha azt írom, hogy nyugodtan hordhatod, akkor el fogod ezt hinni nekem? Vagy továbbra is kételyek között maradsz?


Nem igaz, hogy nem lehet otthon a tükör előtt felpróbálni és megnézni, hogy tetszel-e így magadnak és jól éreznéd-e így magad!

2016. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól néz ki
2016. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem erre fogom alapozni a döntésemet. Csak kíváncsi vagyok hogy másoknak mi a véleménye erről.
2016. júl. 10. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem simán felveheted. :)

ingért pedig pacsi!


(21L.)

2016. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Férfi papucsban: hát szóval szánalmas. (Strand kivételével, de ugye ott csak egy fürdőruha van mellette, ahhoz megy)
2016. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szánalmas? Miért ?
2016. júl. 11. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor inget van kedvem felvenni akkor szovetgatyat veszek fel hozza alkalmi cipovel! Farmerhez csak ing polot veszek fel! ;) Szerintem nem illik ossze de a noknek lehet bejon mert sok kozottuk az ing fetisiszta! ;)
2016. júl. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35F az utolso voltam amugy!
2016. júl. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha felülről majdhogynem nyakkendővel indítasz, alul meg stranddal végződik, szerintem hülyén néz ki. De mondhatnám a hőmérsékletre is, felül 20 fokra öltözöl, középen 25-re, lent 30-ra ennek megint mi értelme?
2016. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen furcsa stílus. ☺

Igazad van de én mindenhova (szinte) inget veszek fel. Ehez szinte most csak a rövidnadrág (templom meg ilyen komolyabb hely csak hosszú nadrág) és vékony cipő. Ami szinte már kis zokni méret. Köszönöm az eddigieket. ☺

2016. júl. 15. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!